Pasirodė Amberlife albumas „The music won‘t stop“

2006 m. vasario 19-ąją, prekyboje pasirodė ilgai lauktas naujas Amberlife albumas „The music wont‘ stop“. Daugiau nei dvejus metus lauktas studijinis grupės darbas – tai vienuolika naujų dainų, kurias įrašyti muzikantams padėjo garsūs Lietuvos prodiuseriai Aras Žvirblys ir Žilvinas Liulys bei kviestiniai atlikėjai iš Lietuvos ir Latvijos. Įvertindamas naująjį albumą Amberlife‘as neslėpė tikįs, kad į jį patekę kūriniai nepraras savo aktualumo nei po penkerių, nei po penkiasdešimties metų. Pasak jo, kiekvienas gerbėjas bet kada galės atrasti kažką naujo tiek muzikoje, tiek dainų tekstuose, nes kūriniuose užfiksuoti tikri, neišgalvoti išgyvenimai. “Mano manymu, “The Music won’t stop” – brandžiausias Amberlife albumas, nes jame pavyko sujungti skirtingas dainų temas ir tuo pačiu neprarasti vieningo skambesio bei prasmės. Tikiuosi, būsime įvertinti mūsų gerbėjų, kuriems norisi padėkoti už kantrybę laukiant mūsų naujo albumo,” – sakė grupės lyderis.

Pasak jo, šį kartą ypatingas dėmesys buvo skirtas ir albumo viršelio kūrimui. Sąmoningai vengta tipiškų „popsinių“ sprendimų, o pagrindiniais jo elementais tapo dailininkės Medos Norbutaitės-Dilinskienės piešiniai, kuriuos ji piešė, perklausiusi albumo dainas.

Amberlife teigimu, spaudoje pasirodę pranešimai, neva “The Music won’t stop” albumas gali tapti paskutiniuoju, yra nepagrįsti: „Tiesiog kito albumo gali tekti palaukti penkis, o gal net dešimt metų. Aš tikrai negaliu „kepti“ albumus tik todėl, kad reikia tai padaryti per pusmetį ar devynis mėnesius...“

Artimiausiu metu naujausias Amberlife albumas turėtų būti išleistas kaimyninėje Latvijoje, vyksta derybos ir dėl jo išleidimo kitose užsienio šalyse.


   

Facebook comments