Pasirodė koronerio, tyrusio Kanye West'o motinos mirties priežastis, ataskaita

Reperio Kanye West‘o motina, Donda West, mirė nuo „vainikinių arterijų ligos“ bei „daugybės po-operacinių faktorių“ – tokias priežastis atskleidė Los Andželo koroneris.

Žurnalistams pavyko gauti ataskaitą apie faktorius, lėmusius 58-erių metų moters mirtį – o galutinė išvada skelbia, kad „galutinę mirties priežastį nustatyti pernelyg sudėtinga“.

„Daug skirtingų po-operacinių faktorių galėjo suvaidinti savo vaidmenį ir įtakoti mirtį“, savo ataskaitoje rašo koroneris. „Neįmanoma nustatyti tikslios kiekvieno faktoriaus įtakos. Nebuvo jokių įrodymų, kad klaidą padarė chirurgas ar anestezuotojas.“

West, kuriai buvo atlikta ne viena plastinės chirurgijos procedūra, mirė lapkričio 10-ąją dieną po to, kai šeima iškvietė pagalbą telefonu „911“.

Koronerio pažymoje pastebėta, kad Donda pati nutarė sveikti namuose ir kliniką paliko praėjus vos penkioms su puse valandos po operacijos.

„Ji nutarė pasirinkti globą namuose, nors jai buvo patarta pasilikti ir gauti po-operacinę priežiūrą specialiomis sąlygomis,“ toliau rašoma ataskaitoje.

Priminsime, kad West plastikos chirurgas, po jos mirties sulaukęs itin didelio žiniasklaidos dėmios ir kaltinimų, taip pat tikino, kad viską parodys tik atliktas skrodimas.


   

Facebook comments