Pasirodo naujas "Funky" albumas

Gruodžio 22 dieną picerijoje "Fokus Pica" įvyko naujo grupės “Funky” albumo «Край люви» pristatymas. Renginyje dalyvavo ne tik Lietuvos žiniasklaida, bet ir žurnalistai iš užsienio - Latvijos, Estijos, o taip pat Rusijos MTV bei Ukrainos muzikinio kanalo O-TV atstovai.

«Край любви» - trečiasis grupės “Funky” albumas rusų kalba ir 10 -asis bendroje “Funky” diskografijoje. Taip sutapo, kad dešimtasis albumas pasirodo 2004-ųjų gruodį, tuo pačiu metu, kai pačiai grupei sukako 10 metų.

Grupės nariai sako, kad šis albumas - pats geriausias visoje “Funky” diskografijoje. Jame 13 dainų: 10 iš jų - rusų kalba, viena - lenkų ir dar dvi - karaokė versijos. Klausytojams žinomos net kelios šio albumo dainos . Viena jų - titulinė daina «Край любви», kurią grupė pristatė festivalyje Latvijoje "Novaja Volna", o taip pat festivalyje "Parad Zviozd" Kijeve. Šios dainos vaizdo klipas sėkmingai sukasi Pirmajame Baltijos kanale, Rusijos televizijoje MUZ TV, o taip pat OTV (Ukrainos muzikos televizija) ir Pirmajame Baltarusijos muzikiniame kanale.

Russkoje Radijo Baltija eteryje skamba ne tik ši daina, bet ir kūriniai «Убегаю» ir «Малыш».
Pastarajam Balatarusijoje buvo nufilmuotas vaizdo klipas. Filmavimas vyko viešnamyje, įsikūrusiame už kelių kilometrų nuo sostinės Minsko. Filmavimas truko nepilną parą. Tai pirmas vaidybinis “Funky” vaizdo klipas. Visus vaidmenis atlieka “Funky” nariai: įsimylėjėlių porą vadiną Remis ir Beata, o grupės direktorius Jurijus ir Raimis vaidina gangsterius.

Įrašinėdami šį albumą “Funky” dirbo su šiais prodiuseriais: Mindaugu Lapinskiu, Dalium Pletniovu, Paulium Jasiūnu, Marium Matulevičium ir prodiuseriu iš Latvijos Sergejum Gurtinšu. «Край любви» - lengvos dainos, priverčiančios išgyventi pačius šviesiausius jausmus, dainos sielai, dainos kiekvienam, kuris moka mylėti.


   

Facebook comments