Pasirodys naujas Ludacris singlas

Iš pradžių jis pareiškė jums – „judėk, kale“ („move, bitch“), tada panoro, kad jūs „atsistotumėte“ („stand up"). Dabar reperis Ludacris aiškina savo gerbėjams, kaip „sugrįžti“. Daina „Get Back“ taps pirmuoju singlu iš būsimojo Ludacris studijinio albumo „Red Light District“.

Kaip jau anksčiau minėti singlai, „Get Back“ prodiusavo Medicine Men‘as bei Tic Toc – tai tarsi vakarėlių himnas, kurio priedainis kalba pats už save: „Get back, you don't know me like that/ Get back, you don't know me like that / Beep, beep, woop, woop, I ain't playing around/ Make one false move, I'll take you down.“

Atlantos MC jau ruošiasi ir šio kūrinio vaizdo klipo filmavimui. Pažymėtina, kad klipu rūpintis turėjo garsus režisierius Spike‘as Jonze‘as, tačiau dėl tvarkaraščių nesutapimo, jam nepavyko to padaryti. Taigi, kol kas nėra pranešama, kas užims jo vietą ir režisuos vaizdinę naujosios dainos versiją.

Naujajame Ludacris albume „Red Light District“, pasirodysiančiame lapkričio 23-iąją dieną, bus galima išgirsti tokias žvaigždes, kaip DMX, Trick Daddy, Nate Dogg bei DJ Quik, o taip pat daugelį kitų. Šis studijinis darbas seks po praėjusiais metais pasirodžiusio „Chicken-N-Beer“.


   

Facebook comments