Paskelbti pretendentai laimėti šių metų "T.Ė.T.Ė." muzikos apdovanojimus

Vasario 15-ąją dieną Vilniuje buvo surengta "T.Ė.T.Ė." apdovanojimų rengėjų spaudos konferencija, kurios metu idėjos iniciatoriai pristatė šių metų nominacijas ir naujai atrodantį prizą.

Vilius Alesius ir Jonas Ščevinskas į pagalbą pasikvietė ir būsimus renginio vedėjus, pramintus "Sadistais". Tai - aktoriai Šarūnas Banevičius bei Viačeslavas Mickevičius, kurie pirmą kartą susidūrę su daugeliu grupių sunkiai tarė jų pavadinimus, tačiau pažadėjo iki ceremonijos ir per ją gerokai "apsišviesti".

Kaip minėjo ir svetainei duotame , "T.Ė.T.Ė." apdovanojimų rengėjai pabrėžė, jog būsimas renginys yra skirtas grupėms, o ne televizijai, ir patikino, jog tikslas - ne uždirbti iš bilietų, o skleisti žinią apie Lietuvos muzikos pasaulyje pakankamai dėmesio dar negavusius kūrėjus.

Visas muzikines nominacijas galite rasti ir savo nuomonę pareikšti galite čia:

Reikėtų paminėti, kad be muzikinių nominacijų "T.Ė.T.Ė." nutarė įvertinti ir svarbiausius žinių apie lietuvišką muziką skleidėjus, tarp kurių atsidūrė ir svetainė "Music.lt".

Mūsų svetainė kartu su "T.Ė.T.Ė." taip pat paskelbs ir specialią Tautos Balso nominaciją, apie kurią išgirsite artimiausiu metu.

Primename, jog "T.Ė.T.Ė." muzikos apdovanojimai kovo 2-ąją dieną įvyks menų fabrike "Loftas". Bilietus į šį renginį galite įsigyti . Kviečiame apsilankyti ir palaikyti Lietuvos muzikos kūrėjus!


   

Facebook comments