Paskelbtos "Grammy" apdovanojimų nominacijos

Repas dominuoja "Grammy apdovanojimuose", kurių įteikimo ceremonija vyks jau 46-ąjį kartą, nominacijose. Jay-Z, Outkast ir Pharrell Williams iš dueto "The Neptunes" - kiekvienas iš jų gavo po šešias nominacijas įvairiose kategorijose. Šiek tiek nusileido Missy Elliott, Eminem, Chad Hugo ir 50 Cent, kurie gavo po penkias nominacijas.

Jay-Z ir Beyonce buvo nominuoti geriausio metų singlo kategorijoje už kūrinį "Crazy In Love, taip pat, kaip Black Eyed Peas už savo superhitą "Where Is The Love?", Outkast už "Hey Ya!" ir Eminem'as už "Lose Yourself".

Outkast gali gauti apdovanojimą ir už geriausią metų albumą su savo "Speakerboxxx/The Love Below", taip pat, kaip ir Missy Elliott su "Under Construction".

Grammy pristatė naują repo apdovanojimų kategoriją - "Geriausias repo kūrinys". Šioje kategorijoje nominacijas gavo Snoop Dogg, The Neptunes, Jay-Z, 50 Cent, Eminem ir Missy Elliott.

The Roots, Jay-Z, Outkast, Missy Elliott ir 50 Cent varžysis geriausio metų repo albumo kategorijoje.

Šį kartą apdovanojimų ceremonija bus išskirtinė," teigė Neil Portnow, "Muzikos įrašų akademijos" ("Recording Academy") prezidentas. "Apimančios ne tik jau pripažintus atlikėjus, bet ir kylančias žvaigždes, apdovanojimų nominacijos skirtos talentingiems žmonėms, kurie šiais metai susilaukė ne tik didelės komercinės sėkmės, tačiau ir buvo plačiai kritikuojami. Mes ruošiamės pagerbti tiek muzikai, tiek kultūrai, tiek produkcijai nusipelniusius atlikėjus, kurių pasirodymai pabrėš Grammy apdovanojimų ceremonijos visuotinę svarbą ir tobulybę."

Apdovanojimų ceremonija vyks kitų metų vasario 8d. Losandžele, Staples Center arenoje ir bus transliuojama CBS televizijos 11:30 vakaro (vietiniu laiku).


   

Facebook comments