Patvirtinta: muzikos ir pramogų festivalis „Radistai Village'16“ šiemet vyks liepos 22–24 d.

Oficialiai patvirtina, kad elektroninės muzikos, juoko ir pramogų festivalis „Radistai Village'16“ vyks priešpaskutinį liepos mėnesio savaitgalį. Kaip ir pernai, taip ir šiemet, visur spėjantys, pašėlę ir fantastiški nerealieji Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius kviečia šėlti tris dienas ir dvi naktis: Lietuvos vasaros festivalių sezono fenomenu tapęs „Radistai Village’16“ Obuolių saloje griaudės liepos 22–24 dienomis.

Pernai vykęs Radistų festivalis sulaukė iki šiol neregėto dalyvių dėmesio. Susidomėjimas renginiu viršijo visus lūkesčius. Tai patvirtino ir kompanija „Google“, paskelbusi metinius paieškų ir vaizdo klipų peržiūrų svetainėje „Youtube“ rezultatus: populiariausių renginių lietuvių paieškose sąraše „Radistai Village“ užėmė 5 vietą.

„Aš kartais įsižnybiu sau ir pamąstau, ar tikrai nesapnuoju – mes su Rolandu turime savo nuosavą Radistų festivalį. Tai mūsų didžiausios svajonės išsipildymas. Kasmet vis geriau, kasmet vis daugiau žmonių prie mūsų prisijungia ir šis festivalis auga beprotišku tempu“, – sako Jonas Nainys.

„Muzikine prasme šie metai yra pasakiški. Prieš festivalį išleisim antrąjį Radistų šokių muzikos albumą, kurį pristatysim ir Obuolių saloje“, – Jonui antrina Rolandas Mackevičius. „Festivalis vyks liepos mėnesio pabaigoje, bet mes jau atlikome visus namų darbus ir labai laukiam visų mūsų klausytojų ir draugų“.

Festivalio „Radistai Village‘16“ dalyvius šiemet džiugins per 40 garsiausių muzikos atlikėjų ir grupių iš viso pasaulio ir Lietuvos. Trijose festivalio scenose bus sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, pati moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, spec. efektai. Lankytojų lauks begalė pramogų ir gera nuotaika. Organizatoriai neslepia, kad šių metų renginys taps vienu geriausiu festivalio istorijoje.

Pirmuosius pigesnius bilietus į atskiras festivalio dienas arba visą festivalį jau galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu. Mėgstantiems komfortą skirtas ypatingas pasiūlymas – VIP bilietai. Juos įsigiję lankytojai turės atskirą įėjimą į festivalį, specialią pakylą su tiesioginiu vaizdu į sceną ir atskirą VIP barą. Pigesnių bilietų skaičius ribotas. Nuo balandžio 1 dienos bilietai brangs.

Festivalį „Radistai Village '16“ kartu su Radistais rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet Vilniuje surengsiantis šokių muzikos festivalį „Summerburst Baltic“, sero Eltono Johno, retro muzikos žvaigždžių „Postmodern Jukebox“ ir „Palast Orchester“ koncertus, Kaune – garsiosios roko grupės „Muse“, metalo titanų „Iron Maiden“, popžvaigždžių Mariah Carey ir Janet Jackson pasaulinių gastrolių šou.


   

Facebook comments