Paulius Stalionis pristato albumą "Publikai pageidaujant..."

Dainininkas ir dainų autorius Paulius Stalionis savo solinę karjerą pradėjo 2006 m. ir per trumpą laiką sugebėjo pavergti ne vieno klausytojo širdį. Didelės sėkmės sulaukė abu jo studijiniai albumai – 2008 m. pasirodęs „Vakarai ilgi“ ir 2009 m. išleistas „Aš atnešiu Tau saulę“. O pasiklausyti šio atlikėjo į koncertus renkasi vis daugiau ir daugiau žmonių.

Tad šiemet Paulius Stalionis parengė savo geriausių dainų rinkinį „Publikai pageidaujant...“. Albume – tikrai įspūdingas dainų skaičius! Klausytojai jame išgirs beveik pusantros valandos programą, kurią sudaro net 20 kūrinių! Be to, dainininkas pateikia ne vieną siurprizą savo gerbėjams – greta laiko patikrintų, publikos pamėgtų dainų rinkinyje „Publikai pageidaujant...“ skamba ir visiškai naujos kompozicijos bei kitokios, dar negirdėtos, jau žinomų kūrinių versijos. Kaip įprasta, kompaktinio disko viršelyje išspausdintas niekur nepublikuotas, širdį užgaunantis Pauliaus Stalionio parašytas eilėraštis.

Pasak atlikėjo, kiekviena jo daina – tai lyg atskiri linksmi ar skausmingi gyvenimiški apsakymai, kuriuos dar ir dar kartą bus galima išgyventi, besiklausant šio albumo. Rinkinyje klausytojai išgirs ne tik asmeninės Pauliaus Stalionio patirties atgarsius, bet ir tai, kas rūpi ir skauda daugeliui. Vizitine dainininko kortele tapusios dainos „Vakarai ilgi“, „Jeigu tavęs nebūtų“, „Lietuvaitės“ ir vėl kvies visus šokti, kūriniai „Prie židinio ugnies“, „Meilės vynas“, „Sniegenos“, „Gyvenimo romansas“ – susimąstyti, o dainos „Apgavikė“, „Ant tavo paklodės“ ar „Meilės trikampis“ – nusišypsoti. Šiame geriausių Pauliaus Stalionio dainų rinkinyje kiekvienas ras bent dalelę savęs, atpažins sau artimas emocijas.

Dainininkas albumui „Publikai pageidaujant...“ atrinko tas dainas, kurios jo koncertų metu sulaukdavo ypatingo žiūrovų dėmesio – juoko, plojimų ir netgi ašarų. Beveik 200 koncertų šiais metais surengęs Paulius Stalionis nedvejodamas sakė: „Esu įsitikinęs, kad tie mano fanai, kurie įsigys šį albumą, perklausys jį ne vieną dešimtį kartų.“


   

Facebook comments