Penktadienio, lapkričio 20-osios vakarą Vakarų Lietuvos kampelyje – Mosėdyje įvyks pirmasis čia audiovizualinis renginys "Ausų Mūša"

Gimtajame miestelyje projekto MOTIONNO įkūrėjas ir renginio iniciatorius Algimantas Kvecys pirmą kartą atliks savo naujo EP „We Used To“ muziką.

„Ausų mūša“ – tai stiprus, ramus kaip jūros bangos garso plakimas. Tokia ir mano naujo EP muzika – nostalgiška, kiek niūri ir melancholiška. Patinka, kad ją pirmą kartą pristatysiu sunkiai pasiekiamame savo miestelyje, jos gimnazijos salėje – ji taip pat nostalgiška. Joks užsienietis, atvykstantis į kokį muzikos mainų festivalį – tos nuotaikos nesupras“, - apie savo pasirinkimą seriją koncertų pradėti būtent Mosėdyje sakė MOTIONNO.

Audiovizualinį projektą atidarys – GIRIŲ DVASIOS, arba mažeikiškis Evaldas Azbukauskas, dar žinomas iš eksperimentinio projekto SoulSonic. Atlikėją ypač išgarsino „Dangaus“ leidyklos pristatytas šiųmetinis albumas „Ratu“, „dub“ ir „techno“ ritmus derinantis su lietuvių folkloro aidais.

Mosėdžio gimnazijos salėje koncertuos ir NUMBER ELEVEN – jaunasis vilnietis Augustinas Balčius, savo namų studijoje sukūręs jau septynis dark industrial IDM stilistikos albumus, o tik neseniai pradėjęs koncertuoti gyvai.

Nors elektroninės muzikos kompozitoriaus įrankis – tiesiog kompiuterio klaviatūra, jis jau ne vieną kartą vadintas „Lietuvos atsakymu Autechre“.


   

Facebook comments