Pharrell Williams taps dar viena garsenybe, prisijungusia prie muzikinio TV konkurso "The Voice" komisijos narių

Dėka hitų "Get Lucky" ir "Happy" vėl ant bangos esantis atlikėjas Pharrell Williams tapo dar viena garsenybe, kuri sėdės muzikinio TV konkurso "The Voice" teisėjų-mokytojų kėdėje. Paskutinės tokios žinios atskriejo apie "Coldplay" vokalistą Chrisą Martiną, kuris, kaip pranešama, trims laidoms taps šio JAV muzikinio šou pagrindiniu patarėju.

Ph. Williams debiutuos 7-ajame laidos sezone, prisijungęs prie Shakiros ir Usherio. Jis - dar viena garsenybė visoje "The Voice" teisėjų "puokštėje", kurioje yra arba buvo CeeLo Green, Christina Aguilera, Adam Levine ("Maroon 5") ir Blake Shelton.

Tuo tarpu britų atitikmens "The Voice" laidos irgi nestokoja žvaigždžių: joje, kaip ir pernai, teisėjai yra will.i.am bei garsusis Tom Jones. Pernai laidos reitingams pradėjus smarkiai kristi, šiemet būti teisėjais pakviesti ir Kylie Minogue bei "Kaiser Chiefs" vokalistas Ricky Wilson. Pranešama, kad tai buvo labai puikus sprendimas - "The Voice" vėl pasiekė aukščiausius reitingus, o "Kaiser Chiefs" vėl mėgaujasi stulbinančiu populiarumu - į jų koncertus bilietai tiesiog šluojami, o šią savaitę išleistas naujausias jų albumas "Education, Education, Education & War" pagal trečiadienio duomenis yra pats perkamiausias britų salose.


   

Facebook comments