„Pinup Girls“ – nusivylė visais vyrais?


Muzikinės grupės „Pinup Girls“ merginos įsitikinusios, kad patikimų, ištikimų ir gerų vyrų reikia ilgai ir kantriai ieškoti, nes tokie vyrai šiais laikais ypatingai reta rūšis.

_Ar tokioms merginoms, kaip jūs, reikalingas vyras?_

Simona: Manau, kad visoms be išimties moterims vyras yra reikalingas. Tačiau šiuolaikinės moterys - labai savarankiškos, išrankios, todėl joms išsirinkti tinkamą vyrą - didžiulė užduotis.
Ieva: Žinoma! Vyrai visagaliai, jie daug ką moka, daug ką gali! Liūdna būtų be jų gyventi. Kam kepsnius keptume? Ant kieno peties verktume?
Viktorija: Kiekvienai moteriai vyras reikalingas ne tik tam, kad namuose įkaltų vinį į sieną, bet ir prireikus nuramintų ar stipriai apkabintų po sunkios darbo dienos.

_Į kokio vyro parankę jūs norėtumėte įsikibti?_

Simona: Tik į tokio, šalia kurio jausčiausi tikra moterimi.
Ieva: Jis turėtų būti užsitarnavęs mano pasitikėjimą. Taip pat turėtų būti labai stiprus tiek vidumi, tiek išore.
Viktorija: Aš sunkiai prisileidžiu žmones, todėl vyrams su manimi ypač sunku. Pirmiausia, vyras turi sudominti mane, tada pelnyti mano pasitikėjimą. Neturiu susikūrusi vyro idealo, bet žinau, kad jis turės būti rūpestingas, patikimas, atviras, toks, kad ne tik gatve, bet ir per gyvenimą su juo drąsiai žengčiau.

_Kaip manote: patikimas vyras - mitas ar tikrovė?_

Simona: Tai ir mitas, ir tikrovė. Jei žvelgtume į gyvenimą tik pro rožinius akinius, visi vyrai atrodytų patikimi. Bet… daugelio moterų ir mano pačios asmeninė patirtis rodo, kad toli gražu ne visais vyrais galima pasitikėti.
Ieva: O mano supratimu, patikimumas tai - vienas svarbiausių gero vyro bruožų. Pastebiu, kad kuo toliau tuo mažiau tokių vyrų yra! Tačiau tikiu, kad dar yra patikimų vyrų, tik reikia gerai jų paieškoti. O jeigu pasiseka ir randi tokį, - geriau jo nepaleisti!
Viktorija: Tikiu, kad, kai vyras iki ausų įsimylėjęs, juo galima pasitikėti be jokių abejonių! Bet kol nesi tikra, kad jis įsimylėjęs, geriau būti atsargiai!

_Tarp žinomų Lietuvos vyrų - bent vienas jums atrodo patikimas?_

Simona: Žinoma! Mano vyras! Jei manyčiau, kad jis nepatikimas, tikrai, nebūčiau ištarusi jam to lemtingojo: "Taip".
Ieva: Žinoma! Aš savo vyru absoliučiai visada pasitikiu. Be jokių išimčių.
Viktorija: Žinomi Lietuvos vyrai turi daugiau pagundų, todėl aš nesu linkusi jų laikyti patikimais. Aišku, kiekvieno asmeniškai nepažįstu, todėl negaliu sakyti, kad jie visi – neverti pasitikėjimo. Beje, pažįstu keletą labai patikimų vyrų ir vienas jų kolega - Donatas Montvydas.


   

Facebook comments