Pirmą kartą MTV eterio istorijoje – filmas

Populiariausias pasaulyje chuliganas MTV iki šiol galėjo girtis bet kuo: muzikiniais klipais, realybės dramomis, suagusiųjų animacija, gyvo garso koncertais, topais ir dar daug kuo, tačiau dabar gali pasigirti ir kalėdiniu stebuklu. Pirmą kartą MTV eterio istorijoje debiutuoja pilno metro filmas „Mano saldusis 16-asis gimtadienis“.
„Filmų MTV netransliavo. Buvo ir bus dokumentikos, animacijos, tačiau pilno metro filmų... ne, to dar nebuvo ir dabar mums yra nepaprastai keista ir kartu džiugu. Pirmą kartą MTV istorijoje filmas. Labai džiaugiamės, kad turime išimtines teises rodyti filmą ir dar kokį visose Baltijos šalyse“, - džiaugėsi „MTV Networks Baltic” programų vadovas Andrius Serva.

Gruodžio 26 dieną 22:00 val. “Mano saldusis 16-asis gimtadienis“ per MTV. Gimęs iš didelio populiarumo susilaukusios ir MTV eteryje jau penktą sezoną gyvuojančios realybės dramos „Mano saldusis 16-asis gimtadienis“, kurioje sarkastiškai pasakojama apie išlepintus paauglius, nes šie per savo šešioliktąjį gimtadienį iš turtingų tėvų gauna ko užsigeidę. Paaugliai gali taškytis tėvų doleriais, rengtis ne vieną tūkstantį kainuojančiais apdarais, o gimtadienio proga gauti naujutėlaitį automobilį ir dar sugebėti kaprizintis.

„Filmas gimė labai paprastai. Viena populiariausių MTV realybės dramų “Mano saldusis 16-asis gimtadienis” MTV eteryje puikuojasi jau penktą sezoną ir, be jokios abejonės, yra viena iš žiūrimiausių. Ši drama sulaukė tokios šlovės, kad susivienyję prodiuseriai nebeturėjo kur dėtis. Reikėjo kurti filmą. „Mano saldusis 16-asis gimtadienis“ yra kalėdinė dovana mūsų žiūrovui“, - sakė A. Serva.

„Super filmas“ – taip www.imdb.com filmų duomenų bazės vartotojai vadina juostą “Mano saldusis 16-asis gimtadienis”.

Apie filmą:Džeki ir Sara buvo geriausios draugės. Jos dalinosi viskuo, net savo gimtadieniais, kuriuos visąlaik švęsdavo kartu. Tačiau vieną dieną viskas apsivertė 180 laipsnių. Prasidėjo varžybos dėl šešioliktojo gimtadienio. Kurios 16-asis gimtadienis bus geresnis?


   

Facebook comments