Pirmą pavasario dieną klube „The Face“ skambės grupės "Green Day" dainos

Kovo 1 dieną, šeštadienį 21 val. alternatyvios muzikos klube „The Face" skelbiama žalioji diena. Pirmą pavasario vakarą čia vyks renginys „Green Day Tribute II", kuriame pasirodys trys „pop punk" stiliaus grupės iš Lietuvos ir Latvijos.

Renginys skirtas vienai iš geriausiai žinomų pastarojo dešimtmečio JAV roko grupių „Green Day", kuri neseniai atšventė 19-ąsias grupės veiklos metines. Pasaulio muzikos kritikai sutaria, kad „Green Day" vardas tapo „pop punk" ir „alternative rock" sinonimu visame pasaulyje. Ši grupė neretai vadinama ir viena iš „College rock“ stiliaus pradininkių.

Šios grupės dainas atliks Vilniaus kolektyvas „Alien Run Amuck", TV žiūrovams pažįstamas iš praėjusių metų Eurovizijos atrankos, o „punk roko“ mylėtojams iš daugybės koncertų visoje Lietuvoje.

Pirmosios kartos „Green Day" fanus atstovaus grupė „Flaxon" - šis 90-ųjų pradžioje veikęs „pop punk" kolektyvas dalyvavo netgi legendiniame 1994 metų „Roko Marše". Šiuo metu tapę rimtais verslininkais ir tėvais, vyrai nusprendė po 10 metų pertraukos sugrįžti į sceną. Jų sugrįžimas paženklintas nauja „Yvos“ dainos „Būki su manim“ versija, kurią „Flaxon“ kartais atlieka su pačia N.Zvonke.

O štai pagrindine vakaro žvaigžde bus viena iš populiariausių Latvijos „punk hardcore" grupių „Cacophonics". Šis kolektyvas Latvijoje išgarsėjo daina „Cosmopolitics", kandžiai pašiepiančia į Rygą atvykstančius sekso turistus ir merginas, kurios „dulkintis mokosi iš žurnalo puslapių".

„Green Day Tribute II"įvyks klube „The Face“ Putvinskio g. 48, Kaune, Kovo 1 dieną 21 val.


   

Facebook comments