Pirmas pretendentas į kvailiausio 2014 m. vaizdo klipo vardą? Miley tėtis Billy Ray Cyrus perdainavo savo didžiausią hitą "Achy Breaky Heart" (+ video)

Dabar Billy Ray Cyrus žinomas tik kaip skandalingosios Miley Cyrus tėtis, tačiau kažkada jis buvo garsus country atlikėjas, 1992 metais (tais pačiais, kuriais gimė Miley) turėjęs pasaulinį hitą "Achy Breaky Heart".

Dabar gi buvusios Disnėjaus žvaigždutės tėtis nusprendė, kad metas grįžti į rampos šviesas. Tačiau, matyt, supratęs, kad su naujomis dainomis nieko nesudomins, jis nusprendė perdaryti didžiausią savo hitą, pasikvietęs kažkokį nežinomą reperį Buck 22. Su jo pagalba country hitas skamba tiesiog neatpažįstamai, bet ne iš gerosios pusės.

Maža to, kvailai skambančią dainą "Achy Breaky 2" lydi dar kvailesnis videoklipas. Jame Billy Ray ir Buck 22 pagrobia ateiviai. Dainininkų laimei, išaiškėja, kad tai nėra kažkokie priešiškai nusiteikę padarai, kurie ketina iščiulpti jų smegenis, bet itin seksualios moteriškos lyties būtybės, kurios judina savo užpakalius, intymiausias vieteles prisidengusios tik siauromis lipniomis juostomis.

Jei tai dar nepakankamai apgailėtina, tai dainos eilutės "Miley keeps twerking, daddy keeps working" turėtų galutinai įtikinti, jog Miley tėvelis tiesiog desperatiškai trokšta gauti bent krislelį dėmesio.

Jei dar nevalgėte, pasižiūrėkite patys:

Dėmesio: jei kartais klipo nerodytų - .

Originali "Achy Breaky Heart" versija (1992 m.) - grotuve:   

Facebook comments