„Playboy“ pasiūlymą priėmusios „Pinup Girls“: prieš apsinuoginimą žiūrėjome erotiką

Sulaukti kvietimo pozuoti „Playboy“ viršeliui pramogų pasaulyje yra laikoma dideliu įvykiu ir pripažinimo ženklu. Šį kartą laimė nusišypsojo seksualiosios merginų trijulės „Pinup Girls“ narėms Julijai, Ievai ir Viktorijai, kurios papuoš naujausią leidinio numerį.

Itin pikantiška fotosesija legendiniam vyrų žurnalui užtruko daugiau nei 16 valandų. Merginos atskleidė detalių iš užkulisių. „Per tą laiką spėjome vos vieną kartą pavalgyti – visas dėmesys buvo sutelktas į nuotraukas. Buvo gera dirbti su pulku profesionalų, kurie zujo aplink ir darė viską, kad rezultatas būtų tobulas“, – gražių žodžių komandai negaili „Pinup Girls“ narės.

Merginos pusę lūpų prasitaria, kad nuotraukos iš naujausios jų fotosesijos turėtų šokiruoti ne vieną. „Tokiam eksperimentui Lietuvoje dar nebuvo pasiryžusi nė viena garsi mergina. Kadangi mes esame trys, viena kitą padrąsinome ir nusprendėme nustebinti sabo gerbėjus“, – paslaptingai apie fotosesiją užsimena merginos.

Ar tobulų kūnų savininkėms buvo sunku apsinuoginti prieš objektyvą? „Labai norėjome įgauti naujos patirties pozuojant, tačiau tuo pačiu ir šiek tiek bijojome. Vis dėlto ne kasdien sulaukiame tokių pasiūlymų, todėl teko visas savo baimes ir abejones palikti už fotostudijos durų. Tiesa, prieš šį eksperimentą visos nusprendėme maksimaliai įsiaudrinti ir pratintis prie nuogybių, todėl kelis vakarus iš eilės organizavome erotinių filmų festivalį – žiūrėjome seksualumo ir aistros kupinas juostas. Priėjome išvados, jog nuogybės – nieko bloga. Svarbiausia, kad viskas atrodytų estetiškai ir patraukliai“, – sako Julija, Ieva ir Viktorija.


   

Facebook comments