Plinta vengrų grupės „Amber Smith“ muzikinis virusas

Vengrų melodingojo roko grupė „Amber Smith“ siunčia muzikinį virusą, kuris išvalys jūsų kompiuterių kietuosius diskus! Be jokios abejonės taip ir nutiks, jei pasielgsite kaip liepia naujoji šios grupės daina „Select All/Delete All“. Taip vadinasi naujasis šios grupės radijo singlas, kuris šiandien iškeliauja į Lietuvos radijo stotis. Šio kūrinio leidėjai M.P.3 agentūra įspėja naująją dainą vartoti saikingai.

Vasario 29-ąją - dieną, kuri būna kartą per ketverius metus - M.P.3 agentūra išleidžia „Amber Smith“ albumą „Introspective“. Tą pačią dieną grupė savo naująjį albumą pristatys specialiu koncertu Vilniuje klube „L‘Amour“. Bilietais į šį koncertą jau prekiauja „Bilietai.lt“. Šia proga vengrų muzikantai taip pat numato Lietuvoje surengti ir daugiau koncertų – jau patvirtintas „Amber Smith“ pasirodymas kovo 1 dieną Palangos klube „Vandenis“.

Vengrų grupė su lietuvių kompanija M.P.3 pradėjo bendradarbiavimą praėjusiais metais. Lapkričio mėnesį abiejose šalyse buvo išleistas naująjį grupės albumą pristatantis kompaktinis singlas su tituline daina „Introspective“ bei grupės „Talk Talk“ dainos „Such A Shame“ nauja versija.

Lietuvos radijo stotyse daina „Introspective“ buvo įvertinta kaip pernelyg alternatyvi, tačiau šios dainos vaizdo klipą į savo programą įtraukė muzikinis kanalas „MTV Baltic“. Tuo tarpu Vengrijos topuose kūrinys „Introspective“ pasiekė aukščiausias pozicijas.

Vengrijoje albumas „Introspective“ prekyboje pasirodys vasario 18 dieną ir bus pristatytas koncertu Budapešte. Naujoji grupės kompaktinė plokštelė taip pat bus eksportuojama prekybai į Vokietiją ir Japoniją.

„Amber Smith“ muzikantai jau kartą lankėsi Lietuvoje, kai lapkričio ir gruodžio mėnesių sandūroje Vilniuje ir Klaipėdoje kaip specialūs svečiai dalyvavo Jurgos koncertuose.

Šiandien radijo stotims iškeliaujantį naująjį grupės „Amber Smith“ radijo singlą iš albumo „Introspective“ „Select All/Delete All“ muzikos gerbėjai jau gali išgirsti internete www.myspace.com/mp3agency.


   

Facebook comments