Po mėnesio penktojo albumo įrašus pradės grupė "My Chemical Romance"

"My Chemical Romance" atskleidė, jog jau kitą mėnesį imsis naujojo savo albumo įrašų.

Visus praėjusius metus grupė dirbo kurdama naujas dainas po 2010 m. disko "Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys" seksiančiam albumui ir, anot gitaristo Frank'o Iero, jie jau pasiruošę imtis įrašų.

Iero tikino, kad darbų sesijos "klojosi tikrai gerai", o tiek jis, tiek jo grupės draugai "negali sulaukti, kada prasidės tikrieji įrašai".

Paklaustas, kaip sekėsi rašyti penktojo grupės albumo dainas, Iero atsakė: "Iš tikrųjų sekėsi tikrai gerai. Aš tikrai džiaugiuosi. Negaliu sulaukti, kada imsime įrašinėti dainas. Manau, kad iki įrašų pradžios liko maždaug mėnuo."

Gitaristas taip pat patvirtino, jog dabartinis koncertų būgnininkas - buvęs "Suicide File" narys Jarrod'as Alexander'as - atliks šias pareigas ir įrašinėjant naujas dainas. Alexander'is pakeitė anksčiau lazdelėmis mušusį Michael'ą Pedicone, kuris skandalingai paliko grupę 2011 m. rugsėjį.

Paklaustas, ar Alexander'is pasirodys albume numeris penki, Iero sakė: "Jarrod'as yra puikus vaikinas ir fantastiškas muzikantas. Pastaruosius kelis mėnesius su juo kurdami muziką puikiai leidome laiką. Jis mėgsta kavą ir stiprius būgnų smūgius. O tai, kad jis nėra šlykšti mėšlo krūva, yra tarsi šviežio oro gurkšnis."

Iero anksčiau tikino, kad šis naujasis albumas "nebus tik dainų kratinys". Anot jo, kolektyvas nori sukurti dar vieną koncepcinį projektą.

Prisiminkime 2010 m. pasirodžiusį grupės albumą :   

Facebook comments