Po pristatymo koncertų Vilniuje ir Kaune palyginti su A. Saboniu, „The Perfect Pill“ dalinasi savo albumu „The Wake“ ir publikuoja naują video

Sėkmingai pristatę savo debiutinį albumą Vilniuje ir Kaune, vilniečiai „The Perfect Pill“ nesustoja – grupė pristato savo naują video dainai „Apres Moi Le Deluge“, leidžia atsisiųsti savo albumą nemokamai ir ruošiasi koncertams Šiauliuose bei Klaipėdoje.

Naujas vaizdas – tai dar vienas iš serijos albumą pristatančių klipų. „Mes specialiai studijoje sugrojome ir nufilmavome visus albumo kūrinius „gyvai“. Tai ką jūs matote ir girdite, tai nepagražintas ir nepatobulintas kūrinių atlikimas. Pramogų pasaulyje yra tiek „fotoshop“ ir „autotune“, kad mes jaučiame autentiškumo ir tikrumo trūkumą ir norime užpildyti tą vakumą, nes mes gerbiame save ir savo klausytoją - tai ką mes darome yra tikra, nesuvaidinta“ – teigia muzikantai.

Netradiciška bei kokybiška muzika ir įdomus sprendimai sulaukia vis daugiau dėmesio - debiutinis, stilistiškai įvairus albumas „The Wake“ jau sulaukė puikių įvertinimų ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje. Baltijos muziką užsienyje pristatantis portalas „The Baltic Scene“ albumo recenzijoje palygino duetą su...Saboniu! “Pirmas dalykas, kuris šauna man į galvą , kai aš galvoju apie Lietuvą yra legendinis Arvydas Sabonis. <...> jis buvo nesustabdomas, visada vietoje dėl atkovotų kamuolių ir blokų, netikėtas, niekada nebijantis mest. Vaikinas buvo žvėris. Perfect pill yra netoli nuo šio Lietuvos sporto sunkiasvorio, nes jūs niekada nežinote, kas bus toliau. Albume "The Wake" jie keliauja nuo elektronikos, alternatyvaus roko iki alternatyvaus metalo bei akustinės baladės per 18 minučių. Jie savanaudžiai ir daro tai, ką jie nori, bet tai yra vienas svarbiausių dalykų, kai esi geras muzikantas“.

Nestandartiškai pateiktas albumas jau yra pasiekimas ir internete – nuo pirmadienio jį galima nemokamai atsisiųsti iš grupės oficialios svetainės www.theperfectpill.lt. Be mp3 bei CD versijos, pristatytos riboto leidimo „fanų pakuotes“ su grupės marškinėliais, pasirašytomis būgnų lazdelėmis ir plastikais, iš būgnų lėkštės padarytais laikrodžiais su lazeriu išgraviruotu grupes logotipu, klipuose, koncertuose bei įrašuose naudotą gitara ir, galiausiai, akustiniu koncertu – albumo pristatymu, bet kurioje Lietuvos vietoje! „Mes tikrai linkime visiems norintiems paskubėti, nes pakuotės su laikrodžiais bei būgnų atributika jau išpirkti ir keliauja pas jų naujus šeimininkus, liko tik keli marškinėliai, gitara ir koncertas“ - teigė duetas.

Jau šį savaitgalį spalio 12 d. „The Perfect Pill“ pasirodys Šialiuose bare „PoGo“, o 13 d. svečiuosis Klaipėdoje klube „Roxy“. Studentai su LSP, ISIC (ir kitais) pažymėjimais į koncertus įleidžiami nemokamai!   

Facebook comments