Po skaudaus įvykio Mančesterio policija gins gotų, pankų, emo ir kitų subkultūrų atstovus

Mančesterio policija skelbia, jog nuo šiol išpuolius prieš pankų, emo bei gotiškosios kultūrų atstovus jie traktuos taip pat, kaip rasinių, religinių, seksualinių ir kitų pobūdžių nusikaltimų atveju.

Kaip praneša vietos dienraštis, Mančesterio policijos pareigūnai taps pirmaisiais D. Britanijoje teisėsaugos atstovais, ginsiančiais alternatyvias subkultūras išpažįstančius asmenis.

"Žmonės, norintys išreikšti savo priklausomybę vienai ar kitai alternatyviai subkultūrai, neturėtų leistis skriaudžiami,", teigiama pranešime.

Nors tokie pokyčiai leis policijos pareigūnams labiau padėti engiamiems pankų, emo ar gotų kultūrų atstovams, šios pakeitimas nėra nacionalinis, tad vargu, ar tai leis jiems imtis aktyvesnių priemonių.

Nepaisant to, kampanijos iniciatoriai tikisi, kad tai taps pirmuoju žingsniu, siekiant galimybės laisvai reikšti savo kultūrinį identitetą. Tokį projektą palaiko ir muzikos žvaigždės Courtney Love bei Gary Numan'as.

Tokį Mančesterio policijos sprendimą daugiausiai lėmė kampanija, kurią surengė "Sophie Lancaster" fondas. Ši labdaros organizacija buvo įkurta pagerbiant 20-metę merginą, kuri viename Mančesterio parke buvo nužudyta dėl to, jog buvo apsirengusi kaip gotė.   

Facebook comments