Prieš trisdešimt metų sukurtos "Scorpions" dainos atgims naujame albume

Gal grupė "Scorpions" ir traukiasi iš scenos, tačiau jų muzikos tėkmė nesustos, mat jau ruošiamas naujas projektas.

Gitaristas Matthias Jabs'as svetainei "Billboard.com" atskleidė, jog Vokietijos rokeriai nutarė atgaivinti "neužbaigtas dainas iš 9-jo dešimtmečio pradžios, kuomet gimė tokie albumai kaip "Blackout" ir "Love at First Sting", fanų dažnai vadinami geriausiais per visą karjerą". Kol kas, anot jo, prie tuzino dainų dirbta kartu su prodiuseriais Mikael "Nord" Andersson ir Martin Hansen, o ateityje planuojama dar daugiau sesijų.

"Mes ketiname dar pasikapstyti ir galėsim rinktis iš 16-18 dainų, kol galiausiai sudėliosime iš jų 12 geriausių," sako Jabs'as. "Tai tikrai gera medžiaga. Šio projekto idėja gimė iš gerbėjų, kurie sakė - juk turi būti likę kažkokios papildomos muzikos iš tų laikų. Ir jie buvo teisūs."

"Scorpions" prie jau esamų įrašų turi pridėti papildomų tekstų, mat daugelis dainų yra neužbaigtos, taigi tekstus reikia iš naujo perrašyti.

Ir nors idėjos bei melodijos turės trijų dešimtmečio senumo atspalvį, grupės nariai žada kiek įmanoma labiau atnaujinti šių įrašų skambesį. "Darome tai taip, kaip albumai įrašinėjami šiomis dienomis," aiškina Jabs'as. "Tačiau pagrindinė idėja, rifai, pojūtis, rašymo ir aranžuočių stilius, turėtų išlikti toks, koks buvo sumanytas tais laikais. Po trisdešimties niekas neiškėlė tų idėjų, kurias mes iškėlėme savo jaunystėje, todėl norime išlaikyti tą dvasią."

Jabs'o teigimu, pavadinimo kol kas neturintis albumas bus išleistas 2013-aisiais metais. Tais pačiais metais pasirodys ir režisierės Katjos Von Garnier dokumentinė juosta, pasakojanti apie paskutines grupės gastroles.

Tiesa, gitaristas patikino, kad "Scorpions" neketina keisti nuomonės dėl gastrolių nutraukimo ir gruodžio 15 d. Vokietijoje turėtų įvykti paskutinis jų koncertas.

1984-ųjų metų "Scorpions" albumas "Love At First Sting":   

Facebook comments