Pristatytas Trakų pilyje vykusio festivalio „Pure Future“ DVD

Didžiausias Lietuvoje modernios šokių muzikos festivalis „Pure Future“, šalies ir užsienio klaberių emocijas įkaitinęs metams į priekį, pasakė dar ne viską.
Šiomis dienomis muzikos ir interneto parduotuvių lentynas pasiekė pirmasis šalyje paskutiniu metu sparčiai išpopuliarėjusių klubinės kultūros linksmybių „Pure Future“ koncertinis DVD, kuriame užfiksuoti pašėlę jaunimo šokiai Takų pilyje, praneša agentūra „Pure Culture“.

Iki šiolei dar nė viena iš gausybės Lietuvos didžėjų susivienijimų ir renginių agentūrų neišleido tokio pobūdžio muzikos renginio DVD formatu.

Gruodžio 19-osios popietę Vilniaus pramogų ir verslo centro „Forum Palace“ sporto bare „All stars“ žiniasklaidos, verslo, pramogų ir kitų pasaulių atstovams buvo surengtas oficialus „Pure Future“ renginių ciklo uždarymas ir DVD pristatymas.
„All stars“ baras veiks, o jame įrengtuose plazminiuose ekranuose buvo rodomas vasarą vykusio renginio vaizdo įrašas. Atvykusieji galėjo pajausti buvusią karštą vasaros atmosferą Trakų pilyje.

Į pristatymą atvyko „Pure Culture“ komandos atstovai, Naujamečiame – gruodžio 31-osios naktį sostinės „Galaxy“ klube jų vyksiančiame renginyje „NYE Sensation 2007“ grosiantys lietuvių didžėjai VirusJ., Justin Xara ir Julia Fedotova.

Pirmąjį klubinės kultūros DVD žiniasklaidos atstovams pristatę „Pure Culture“ atstovai pašnibždomis prasitarė, kad per pristatymą sutarė ateinančiais metais glaudžiai bendradarbiauti su „City-Concert“, jau du kartus į Lietuvą pasaulio diskotekų žvaigždę Dj Tiesto pakvietusios, agentūros žmonėmis.

Nuo 2005-ųjų kasmet rugpjūtį Trakų pilyje tradiciškai vykstantis šokių muzikos festivalis savo programos gausa, įgarsinimo bei apšvietimo technikos galingumu ir išradingumu jau ne pirmus metus yra pavyzdys visiems organizatoriams ir šiuolaikiškai pradėjusioms dirbti renginių agentūroms. „Po 2005 metų, pirmojo Pure Future festivalio, it grybai po lietaus pradėjo dygti koncertinės agentūros. Realiai Pure Future atvėrė savotišką langą šokių muzikos kultūroms vystymuisi Lietuvoje. Prapletė daugeliui metų į priekį žmonių laisvalaikio praleidimo formą. Tikslas pasiektas, dabar žengiame visiškai kita kryptimi. Kitų trijų metų uždavinys yra stiprinti meno pateikimo formas, vystyti žymiai daug daugiau kultūros židinių“, – dėstė šio festivalio koordinatorė Gabija Kontenytė.

Pramogų pasaulio specialistai, jau laikę rankose šį diską, žiopčiojo iš nustebimo. Mat šiame DVD – dvi valandos filmuotos medžiagos iš šventės bei beveik 2600 unikalių fotografijų iš pastarųjų trejų metų „Pure Culture“ surengtų renginių.

„Pure Future“ – šokių muzikos festivalis, kurį sudaro trijų renginių ciklas: festivalio atidarymas pavasarį - „White Pure Future“ (baltų drabužių naktis), pagrindinis renginys „Pure Future“ ir uždaromasis mados ir erotikos renginys „Black Celebration“ (juodos ir raudonos spalvos drabužių mėgėjų naktis).

Kiti, kokybe ir naujovėmis pastoviai papildomi renginiai yra „Love Day“ bei „Grand Helloween Carnival“, „NYE Senasation“.

„Mūsų tikslas - parodyti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių žmonėms, kad ir mūsų šalis orientuojasi į ateitį, nė trupučio neatsilieka nuo pasaulinių linksmybių bei pramogų segmento vystymosi standartų. Šis DVD skirtas tiems, kurie yra lyderiai arba aktyviai siekia šio tikslo, mėgsta dinamišką gyvenimo būdą, yra atviri naujovėms. Ieško naujų pojūčių, netradicinių nuotykių, siekia džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Energingiems, komunikabiliems, smalsiems. Tiems, kurie priešinasi pasenusioms taisyklėms ir normoms. Nenorėjome savo gerbėjams sugadinti artėjančių didžųjų metų švenčių – Kalėdų ir Naujųjų metų, todėl leisdami mūsų pirmąjį DVD dirbome beprotiškais tempais, bet žinome ir tai, kad nė vienas mūsų nesigaili tų bemiegių naktų iškeitęs į kokybišką šokių muziką. Dėl dovanų mes jau ramūs ir savo gerbėjams, artimiesiems žinome, ką jiems padėsime po Kalėdų egle. Iš to akivaizdu, kad apie juos nuolat galvojame ir rodome nuoširdų dėmesį – stengiamės pradžiuginti“, - teigia „Pure Culture“ atstovai.

Šiuo DVD bus siekiama populiarinti šiuolaikinio jaunimo pramogų frontą, kurio viena iš pagrindinių ašių – Trakų pilyje vykstantis festivalis. Apie jį plačiai sklando kalbos trijose Baltijos šalyse, pripažinti pasaulio didžėjai per savo agentus kasmet prašosi jame sudalyvauti. Jau dabar yra aišku, kas gros 2008 festivalio renginiuose. Tai ir Lietuvoje jau pasirodę ir iki šiol nebuvę geriausi pasaulio šokių scenos atlikėjai.

Šiais metais „Pure Future“ festivalyje grojusių amerikiečio didžėjaus Johno Creamerio, britų dueto „Silicone Soul“ pasirodymai, egzotiškas puošniais kostiumais apsivilkusių šokėjų, artistų šou ir daug kitų DVD įrašytų vaizdų daug kam suteiks progą dar ilgai prisiminti nežaboto šėlsmo kupiną šventę.

Plokštelė sukurta naudojantis pažangiausia filmavimo, programine, įrašymo ir kita įranga.

Koncertas kurtas naudojantis 6 filmavimo kameromis. Dvi kameros festivalį fiksavo nuo krano, kuris kaskart pakildavo į maždaug devynių metrų aukštį. Ši technika yra talkinusi kuriant ne vieną lietuvišką televizijos šou ir muzikinį DVD.
Tarp jų – ir birželį Kauną sudrebinusią tarptautinę baikerių šventę „Bike Show Millenium“.

Šokių ir naujųjų technologijų šventę filmavo „Kauno televizijos centro“ kilnojamosios televizijos pajėgos. „Šitaip dar nebuvo filmuojamas nė vienas tokio pobūdžio muzikos festivalis“, - tvirtina KTS vadovas Gintaras Sabaliauskas.

Montažą bei videografiką atliko „Back-up“ video produkcijos specialistai. „Dar neseniai Lietuviai prieš vakarėlius namuose ir automobiliuose varvino seilę žiūrėdami Tiesto ir kitų plačiajame interneto vandenyne esančių klubinės muzikos festivalių koncertinius įrašus, o dabar galės mėgautis ir mūsiškiu produktu. Garantuojame, kad šis DVD – bus geriausias muzikos ir vaizdo fonas prieš bet kurią karštą naktį klube ar privačiame vakarėlyje“, - sakė „Pure Future“ DVD prodiuseris Mindaugas Jonaitis.

Vos pasibaigus „Pure Future“, įvertinus jo sėkmės priežastis ir klaidas, jau galvojama apie ateinančių metų festivalį. Trečiojo „Pure Future“ rengėjams pavyko įgyvendinti idėją, kad renginys būtų aukšto lygio, kad klausytojai gautų didžiulę šokių muzikos įvairovės dozę. Net išrankiausio skonio melomanai galėjo rasti sau tinkamos muzikos – pirmąkart buvo pristatytas oficialus šio festivalio muzikinis projektas „Pablo Bar Latino“, kuriame gyvai grojantys perkusininkas, saksofonistas ir didžėjus pristatė unikalias latino muzikos improvizacijas.

Mėgautis šokių muziką „Pure Culture“ gerbėjai galės ir naujųjų metų naktį – gruodžio 31-ąją pramogų centre „Forum Palace“ vyks naujametinis karnavalas „NYE Sensation 2007“, kuriame dalyvauti pakviesti britų didžėjus Paul Harrisas, šiuo metu populiariausi lietuviškos klubinės scenos atstovai - Justin Xara, Julija Fedotova, specialią live programą pristatysiantys didžėjai bei prodiuseriai Andy Lau ir VirusJ., bei „Pablo Bar Latino“.

Šventinį vakarą plačiai visuomenei bus parodytas ir DVD „Pure Future“, kurį bus galima nusipirkti specialiose klubo erdvėse.

Iki Naujųjų Metų DVD „Pure Future“ ieškokite visose Lietuvos „Statoil“ degalinėse, bei „Videoonline“ parduotuvėse. Sausio mėnesį prekybos tinklas prasiplės ir DVD bus galima įsigyti didžiuosiuose Maxima prekybos centruose.

DVD „Pure Future“ fragmentą galite pamatyti čia:
http://www.youtube.com/watch?v=T6C5HEVda9I


   

Facebook comments