Prognozuojama, kad gegužę pasirodysiantis dar vienas Michaelo Jacksono albumas "Xscape" taps metų perkamiausiu (+ 2 video, viršelis, dainų sąrašas)

Atskleistos svarbiausios detalės apie būsimą Michaelo Jacksono albumą, kurio vienas iš prodiuserių yra Timbalandas.

Albume, kuris vadinsis "Xscape", bus aštuonios anksčiau oficialiai nepublikuotos dainos. "Epic" kompanija išleis jį jau kitą mėnesį - gegužės 13 dieną.

Šis albumas yra vykdomojo prodiuserio LA Reid projektas, kuriam buvo leidžiama neribotai naudotis įrašyta Jacksono vokaline medžiaga, apimančia keturių dešimtmečių laikotarpį. "Xscape" - antrasis anksčiau oficialiai neišleistų MJ dainų albumas, pasirodysiantis po jo mirties 2009 metais (2010 m. pasirodė "Michael"). Paviešintas ir jo viršelis, kurį galite išvysti straipsnio apačioje.

Kaip jau buvo skelbta, pagrindinis šio albumo prodiuseris, kuris senas Jacksono dainas privertė suskambėti šiuolaikiškai, yra Timbaland. Kiti jie - tai Rodney Jerkins, Stargate, Jerome "Jroc" Harmon ir John McClain. Albumo "Xscape" Deluxe versijoje bus galima rasti ir tų pačių aštuonių Jacksono dainų originalias versijas, kaip jos skambėjo jam jas įrašius tuo laiku, kai buvo gyvas.

Vykdomasis prodiuseris LA Reidas sakė:

"Mums atiteko garbė prisiliesti prie Michaelo įrašų, kurių skambesio vizijas įgyvendino kartu su juo tiesiogiai bendradarbiavę ar troškę bendradarbiauti muzikos prodiuseriai," oficialiame pareiškime spaudai sako vykdomasis prodiuseris. "Nepaprastai didžiuojamės, galintys pristatyti šią muziką pasauliui."

Michaelo Jacksono patikėtiniai, jo testamento vykdytojai John Branca ir John McClain sakė:

"Michaelas visada siekė pažangos - nuolatos ieškojo vis naujesnio skambesio ir siekė dirbti su skirtingais prodiuseriais. Jis visada buvo aktualus ir skambėjo šiuolaikiškai. Šios dainos daugeliu atveju atspindės jo dvasią. Dėkojame LA Reidui už išpildytą viziją."

Bukmekeriai prognozuoja, kad kitą mėnesį pasirodysiantis albumas taps perkamiausiu 2014-ųjų metų albumu. Ar taip išties bus - paaiškės metų pabaigoje.

Jau žinomas albume "Xscape" būsiančių 7 iš 8 dainų sąrašas:

1. Xscape
2. A Place with No Name
3. Do You Know Where Your Children Are
4. Slave to the Rhythm
5. Chicago (She Was Lovin' Me)
6. Blue Gangsta
7. Love Never Felt So Good

Albumą "Xscape" pristatantis treileris:

Viena iš naujųjų M. Jacksono dainų - Timbalando prodiusuota "Slave to the Rhytm" neseniai buvo panaudota "Sony Xperia Z2" reklamoje:


   

Facebook comments