„Pure Future“ 2006 įvyks jau greitai

Artėja liepos 29-toji – diena, kurią Trakų pilyje po atviru dangumi įvyks šokių muzikos ir kultūros festivalis "Pure Future 2006". Pagrindinis renginio svečias – neabejotinas pasaulio šokių muzikos karalius DJ Sasha (“Excession” agentūra, Didžioji Britanija).

"Pure Future 2006" festivaliui paskutiniąją šiais metais dar neužimtą datą padovanojęs DJ Sasha yra labiausiai žinoma visų laikų šokių muzikos kultūros asmenybė – net 3 metus iš eilės išrinktas geriausiu planetos DJ-jumi, DJ Sasha jau daugelį metų su didele pagarba vadinamas house muzikos Dievu. DJ Sasha sumiksavo pirmąjį Anglijoje DJ mix albumą, vėliau su John'u Digweed'u išleido tris "Northern Exposure" albumus, kurie buvo parduoti daugiau nei 1 milijono tiražu, o jo solinis debiutinis albumas "Airdrawndagger" išgarsino DJ Sasha visame pasaulyje.

Paskutinysis DJ-jaus darbas yra šių metų birželio 24-ąją išleistas pirmasis licensijuotas DJ-jaus gyvai įrašytas albumas „Instant Live“, kuriuo DJ Sasha dar kartą įrodė, kad tikrai neveltui yra vadinamas šokių muzikos kultūros vedliu. „Šis žingsnis – tai didžiulė technologijų panaudojimo pažanga,” apie bendradarbiavimą su „Instant Live“ teigė Sasha. „Instant Live“ – tai kompanija, įrašinėjanti gyvus koncertus ir iškart, vos renginiui pasibaigus, kompaktinės plokštelės pavidalu šiuos įrašus išvaizdaus dizaino pakuotėse platinanti renginyje buvusiems grupių fanams. „Instant Live“ dar niekada nebuvo dirbusi su DJ-jais, o dėl muzikinių grupių kūrinių autorystės abejonių nekildavo. Kadangi didžiąją Sashos mikso dalį sudaro kitų autorių kūriniai, tad, norėdama išleisti absoliučiai legalų kompaktinį diską, kompanija „Instant Live“ išpirko licensijas visiems Sashos naudojamiems kūriniams – ar bent įsivaizduojate, kiek kūrinių yra jo fonotekoje?!! Albumas „Instant Live“ išleistas tik 10.000 vnt. tiražu, kiekviena kompaktinė plokštelė turi savo numerį, o šį albumą įsigyti galima buvo tik pasibaigus renginiui „Avalon“ klube arba iš anksto užsisakius internetu oficialioje DJ-jaus svetainėje djsasha.com.

Išgirsti, ką paskutiniu metu groja DJ Sasha, galėsite liepos 22-ąją, šeštadienį, jei nuo 18-tos valandos klausysitės radijo stoties ZIP FM programos „Sobieski uogos on air“.

Beje, bilietai į „Pure Future 2006“ festivalį yra 2-jų rūšių: paprastas ir VIP. Paprastas bilietas suteikia galimybę patekti į Didžiosios pilies kieme nuo 20-os iki 4-tos valandos ryto vyksiantį pagrindinį renginį, kuriame gros DJ Sasha, jį apšildys DJ Marius Ivanoff, o renginį pilyje užbaigs DJ Mindaugėlis.

VIP bilietą įsigiję žmonės turės nemažai privilegijų.
Pirmiausia, į pačią pilį jie galės patekti 2 būdais: pro atskirą įėjimą pėsčiomis arba bus nuplukdyti jachtomis. Visą vakarą po Galvės ežerą plaukios penkios specialiai organizatorių išnuomotos jachtos, ir, grupelėmis po 6 žmones, VIP bilietus įsigijusius renginio svečius nuo baro „Apskritas stalas“ plukdys iki specialaus OMNI ID VIP įėjimo į pilį.

Įeidami į pilį, VIP bilietus turintieji gaus specialias apyrankes, kurios suteiks teisę patekti ne tik į pagrindinįjį renginį, bet ir į Mažojoje pilyje įrengtą VIP zoną. Čia elektroninėmis ir kompiuterinėmis technologijomis bei šiuolaikinės klubinės šokių muzikos ritmais „aprengtas“ visų žymiausių funk ir disco eros hitų naujas šokių aikštelei pritaikytas interpretacijas gyvai gros projektas “Groovy taxi”, susidedantis iš puikiai žinomų grupių („Saulės kliošas“, ,,In Culto“, ,,Skamp“ ir k.t.) muzikantų. Kartu su jais, VIP zonoje soulfull ir jazzy house taip pat gros Rygos klubo „Nautilus“ rezidentas DJ Rise.


   

Facebook comments