Rah Digga sugrįžo pas Busta Rhymes ir Flipmode Squad

Kaip ir tikėtasi, repo kolektyvo Flipmode Squad (Busta Rhymes, Rampage, Lord Have Mercy) narė Rah Digga, dar kartą parodė savo ištikimybę Busta Rhymes'ui ir, palikusi "J Records" leiblą, sugrįžo į jo grupę. Niu Džersyje gimusi reperė sakė, kad jos apsisprendimas palikti kompaniją nebuvo toks, kurio ji labai norėjo, tačiau jis bus naudingas tolesnei karjerai.

"Mano albumo išleidimo nuolatinis atidėliojimas buvo tik įžanga į dar didesnes problemas. Tokia atlikėja, kaip aš, neturėtų būti priversta laukti ketverius metus naujo albumo išleidimo. Man paprasčiausiai nebereikia tokių nesąmonių," sakė Digga. "Puiku, kad turiu tokiu atveju į ką kreiptis pagalbos."

Debiutinis reperės albumas "Dirty Harriet", pasirodęs 2000-aisiais, buvo pasiekęs Billboard'o Top 20-uką. Flipmode Squad grupėje ji buvo vienintelė moteris ir užsiiminėjo ne tik repavimu, bet ir tekstų rašymu kitiems nariams. Pirmuosius savo karjeros žingsnius Digga žengė grupėje Da Outsidaz, kur taip pat buvo vienintelė moteris, o vėliau, A Tribe Called Quest nario Q-Tip dėka, ji susipažino su Busta Rhymes ir gavo šansą atskleisti savo talenta 1997-aisiais išleistame jo albume "When Disaster Strikes". Vėliau ji pasirodė Flipmode Squad albume "The Imperial Album", išleistame 1998-aisiais, ir Fugees kūrinyje "Cowboys".

Digga džiaugėsi, kad jos staigus išėjimas iš "J" nesutrugdys jos antro albumo "Everything Is A Story" išleidimui.

"Albumas yra baigtas, tačiau, jei kada nors įrašysiu trečią albumą, jis tikrai bus išleistas kitur," sakė ji. Busta Rhymes neseniai pasirašė kontraktą su Dr. Dre ir jo kompanija "Aftermath Records". Digga neatskleidė, ar ji taip pat norėtų pereitį į "Aftermath".

Reperės vyras Young Zee, Busta Rhymes ir kiti Flipmode nariai padėjo įrašinėti naująjį Rah Digga albumą, kurio išleidimo data dar nežinoma.


   

Facebook comments