„RC“ apdovanojimuose triumfavęs Vaidas naujausią singlą skirs gerbėjams

Nė vienas save gerbiantis atlikėjas nepasakys, jog jo tikslas yra kokie nors apdovanojimai, tačiau ko gero kiekvienas pripažins, kad juos gauti yra velniškai malonu. Tokį jausmą matyt patyrė ir jaunasis r‘n‘b muzikos mesijas Lietuvoje – Vaidas, tą stebuklingą sausio 26 – osios vakarą net dukart rankoje laikydamas statulėlę lenkė galvą prieš daugiatūkstantinę, Siemens arenoje susirinkusių žiūrovų minią.

„Tai didelis mano kūrybos įvertinimas. Aš pažadu, jog neketinu sustoti ir toliau kurti kokybišką muziką, tobulėti tiek vokaliai, tiek muzikaliai. Be abejo labai malonu, jog iš 160 000 balsavusiųjų nemaža jų dalis savo balsą skyrė būtent man.“ – kalbėjo „Geriausio metų atlikėjo“ bei „postrealizmo“ nominacijose apdovanojimus pelnęs Vaidas.

Vaidas, gavęs apdovanojimus tikina, jog neliks skolingas už jį balsavusiems žmonėms. Esą jau kitas, greitai radijo stočių eteriuose pasirodysiantis singlas bus skirtas ne kam kitam, o jo gerbėjams. „Nors apdovanojimai yra puikus mano ir visos mano komandos darbo įvertinimas, jie niekada nebuvo tikslas. Tačiau tai, jog buvau ne tik nominuotas, bet ir apdovanotas, reiškia, kad daug kam yra svarbu tai, ką aš darau. Todėl norėčiau atiduoti duoklę šiems žmonėms ir dedikuoti kitą savo singlą jiems. Kaskart, kai jį išgirsite per radiją, žinokite – jis skirtas būtent jums, ir kad be jūsų, visa tai būtų tiesiog neįmanoma“ – atviravo Vaidas Baumila.

R‘n‘B muzika populiari visame pasaulyje, o dabar, rodos ji ima skintis kelią ir mūsų šalies muzikos rinkoje. Jau kurį laiką profesionaliausiu šių metų muzikiniu albumu vadintas Vaido „Išklausyk“ buvo teigiamai įvertintas Lietuvos klausytojų. Anot dainininko, jo pelnyti titulai šių metų Radiocentro apdovanojimuose byloja apie tam tikrą kaitą visos Lietuvos muzikinėje padangėje. Galbūt po mažu ateina galas pigios popmuzikos hierarchijai.

Dabartinį Vaido hitą, dainą "TIktai Tu", galima rasti 29-ojoje "Music.lt Top 40" vietoje.


   

Facebook comments