„Rebelheart“ 2006 metais ruošia „stiprų“ albumą

2005 m. buvo tam tikro „Rebelheart“ sugrįžimo metai. Vieninteliai sunkią muziką grojantys ir populiarumą išlaikę muzikantai 2006 m. žada likti ištikimi savo stiliui.

Reikia tik pagirti „rebelheartus“ už pasiaukojančią kovą populiarinant sunkųjį roką.

2005 m. šie rokeriai didesnį dėmesį skyrė „komerciniam“ savo muzikos variantui: išleido dainų rinkinį „Geriausios tautos dainos“, kuriame be duetų su S. Povilaičiu bei operos soliste A. Cicėnaite yra tiek jau hitais tapusių „Rebelheart“ dainų, tiek, kaip patys muzikantai vadina, „proginių“ kūrinių.

„Šiemet pagrindinį dėmesį skirsime naujo albumo įrašams. Per ilgą laiką susikaupė labai daug medžiagos, kurią reikia įrašyti. Per koncertus atliekame dar niekam negirdėtas dainas, žiūrime kaip publika reaguoja, kurie „gabalai“ labiau patinka, kurie mažiau“, - sakė muzikantai.

„Albumas bus stiprus““, - būsimą savo darbą apibūdina „rebelheartai“. Muzikantai viliasi, jog dienos šviesą ilgai lauktas jų darbas išvys vasarą, bet kaip bus iš tikrųjų kol kas dar sunku pasakyti. „Yra daugiau nei 20 naujų kūrinių, dar reikės pasukti galvą, kurių atsisakyti, kuriuos palikti“, - sakė „Rebelheart“.

Porą dainų, kurios tikrai bus įtrauktos į naujajį albumą, muzikantai pristatė praėjusį šeštadienį LTV vykusioje Eurovizijos atrankos pirmajame ture ir po laidos sulaukė begalės šias dainas giriančių sms žinučių.


   

Facebook comments