Relanium – loterijos prizas naujam albumui

Prieš savaitę laimėtą “Teleloto” prizą – 5000 lt. grupės “Relanium” lyderiai Laura ir Donatas vadina “grūdu aklai vištai”.

“Iš tiesų, net laimėję kvietimą į studiją, nemanėme, kad mums gali pasisekti. Iki šiol ypatinga sėkme loterijose negalėjome pasigirti”, - sakė jie.

5000 lt. prizą pačioje filmavimo pabaigoje laimėjo Laura. Ji atspėjo, kada iškris laimingas kamuoliukas ir laiku peržengė liniją. Donatas tvirtina, kad prie sėkmės prisidėjo ir jis, mat sufleravo Laurai, kada žengti lemtingą žingsnį. Visą savaitę muzikantai mąstė, kur investuoti laimėtus pinigus.

“Buvo kilusi pagunda vykti į kelionę, “prasinešti” per parduotuves ar gerai pašvęsti, bet nutarėme nesikarščiuoti ir pamąstyti, kas mums tikrai svarbu. Padarėme išvadą, kad svarbiausia – naujo albumo įrašai, mūsų studija ir grupė.

Todėl pinigus investuosime būtent į “Relanium”, - sakė Laura. Net ir turėdami nemenką pinigų sumą, muzikantai nedrįso įvardinti, kada albumo įrašai bus baigti.

“Pinigai – labai geras dalykas, nes jie suteikia tikrumo, bet kūryba nepriklauso nuo pinigų kiekio. Kol kas negalime prognozuoti, kaip klostysis kūrybiniai reikalai, bet manome, kad vėliausiai rudenį albumas bus baigtas”, - sakė “Relanium”.


   

Facebook comments