Renginio recenzija | Girmantė Vaitkutė: Tribute to Whitney Houston

Ar rasi geresnį koncerto repertuarą įsimylėjėlių dienos proga, jei ne garsiausios visų laikų Whitney Houston dainos? Ne veltui vakaro žvaigždė Girmantė Vaitkutė juokavo, jog vargiai ir besurasi neseniai pasaulį palikusios JAV legendos dainų sąraše hitą, kuriame nebūtų meilės temos ar jos niuanso.

Kaip ir dera tikriems bei nepamirštamiems koncertams, atlikėja vėlavo 37 minutes. Bet laukti buvo verta – efektingas Girmantės balsas ir stipri pradžia su hitu „I will always love you“. Taip ir atrodė, jog padainavusi grupės „Bekešo vilkai“ vokalistė padėkos publikai angliškai lengvai prikimusiu balsu. Tačiau Girmantė viso koncerto metu bendravo su publika, nevengė dalinti jiems užduočių, kaip dainuoti visiems kartu ar vaikinams pakviesti paneles šokiui.

Ir nors renginio organizatoriai žadėjo jaukų ir romantišką vakarą, netrūko nuotaikingų dainų, kurių metu bent pirmosios eilės atsidavusios judėjo pagal ritmą. Apskritai, visas vaizdas estetiškai tvarkingas: tiek per daug prie scenos neprilipę žiūrovai, tiek scenoje gerai besijaučiantys atlikėjai. Viskas tiesiog dvelkė laisvumu ir jeigu Girmantė jaudinosi ar drebėjo, jai tikrai puikiai pavyko tai nuslėpti.

Nedrebantis balsas tikrai nebuvo didžiausias Girmantės Vaitkutės pliusas Whitney Houston amplua: atlikėja sugebėjo atskleisti praktiškai viską, ko reikalavo pasirinktas žanras. Tad mano nuomone, tiems, kurie troško praleisti Valentino dieną kokybiškos muzikos apsuptyje, "Studio9" aplinka tam idealiai tiko.   

Facebook comments