Reperio Nelly tikslas - bendra daina su Bruce'u Springsteen'u

Nelly yra nusivylęs, kad naujajam savo albumui jam nepavyko prisikviesti Bruce‘o Springsteen‘o.

„Tikrai stengiausi, kad jis jame būtų, tačiau jis blaškosi po visą pasaulį,“ pasakojo Nelly naujienų agentūrai „The Associated Press“, kai šeštadienį dalyvavo „Kids Choice“ apdovnaojimusoe. „Tai tikrai tiesiog nepavyko. Žinau, kad jis buvo tuo susidomėjęs. Ir aš tuo susidomėjęs.“

Nelly nutylėjo tai, kaip skambėtų jo ir rokerio Springsteen‘o duetas, tačiau hito „Hot In Herre“ reperis tiki, kad vėliau šiais metais jam pavyks padirbėti su legendinio kūrinio „Born to Run“ autoriumi.

„Mums vis dar gali pavykti tai įgyvendinti,“ kalbėjo Nelly. „Mes saugome tai ateičiai. Galbūt pateiksime kūrinį šventiniam periodui.“

33-erių metų reperis iš St. Louis‘o jau anksčiau yra atlikęs hip-hop‘o atstovams nebūdingą duetą – 2004-ųjų metų jo albume „Suit“ buvo galima rasti hitu tapusią dainą su kantri muzikos žvaigžde Tim‘u McGraw, „Over and Over“.

Penktasis Nelly albumas „Brass Knuckles“ pasirodys jau birželio mėnesį ir jame tikrai netrūksta garsių atlikėjų vardų. Diske bus galima išgirsti Akon‘ą, Ashanti, Chuck D, Ciarą, LL Cool J, Lil Wayne, Pimp C, Snoop Dogg‘ą ir T.I. Pirmajame albumo single, „Party People“, reperiui talkina seksualioji Fergie.


   

Facebook comments