Reperis Granitaz pristato naują dainą „Ji nebe ten“

Šiek tiek daugiau nei pusmetis – tiek laiko praėjo nuo paskutinio reperio Granito publikuoto kūrinio „Tu nelauk“. Šiandien, pristatydamas savo naują solinį darbą „Ji nebe ten“, reperis sako, kad petrauka, nors ir nebuvo planuota, tačiau atnešė savų pliusų.

„Teko pristabdyti įrašus. Buvo sunkūs metai universitete, jie atėmė daug laiko, plius, gausybė kitų darbų, kurie privertė trumpam pamiršti įrašų studijos duris. Naujų tekstų rašymas, muzikos kūrimas – visa tai šiuo laikotarpiu, žinoma, buvo daroma ir pats kūrybinis procesas nebuvo sustojęs, to įrodymas – šiandien pristatomas mano naujas darbas „Ji nebe ten“. – pasakojo Granitaz.

Kalbėdamas apie naująjį savo darbą „Ji nebe ten“ reperis neslėpė, kad tai vienas labiausiai jam pačiam patinkančių kūrinių, jo sukurtų pastaruoju metu.

„Man pačiam labai patinka šis kūrinys. Jis skamba šiek tiek kitaip nei paskutiniai mano darbai ir labai tikiuosi, kad klausytojai tai pastebės. Į šį kūrinį investavau šiek tiek daugiau nei buvau pratęs ir tai turėtų pajusti kiekvienas, sekantis mano kūrybą. Kūrinys, iš tikrųjų, buvo tobulinamas ilgą laiko tarpą, nuo to momento, kai jis pirmą kartą suskambo mano galvoj, iki šiandien, jis pasikeitė kelis kartus kol pagaliau įgavo tinkamą ir man pačiam patinkančią formą. Kūrinio tematika visiems puikiai pažįstama – dviejų žmonių santykiai ir jų istorija, kurią mėginau pateikti šiek tiek kitaip nei iki šiol, todėl tikiuosi, kad kiekvienas šiame kūrinyje atras dalį savęs.“ – apie naująjį savo darbą pasakojo Granitaz.

Naujasis Granito darbas „Ji nebe ten“ – skaitytojų dėmesiui:   

Facebook comments