"Rhyme Night" - sėkmingas Xzibit'o projektas

Balandžio 17-osios vakare Los Andželo klube, pavadinimu "The Key Club", vyko Westcoast repo žvaigždės Xzibit ir "The Source" redaktoriaus Ryan'o Ford'o organizuotas Hip-Hop'o šou "Rhyme Night". Tai buvo ketvirtasis toks renginys per du paskutinius metus. Praėjusiais metais startavusio šou tikslas - leisti jauniems repo talentams, dažniausiai paaugliams, pasirodyti prieš platesnę publiką. Tačiau šį kartą ant scenos nepasirodė jaunieji talentai, o vietoje jų žiūrovus ant kojų pakėlė jau esamos įžymybės - Talib Kweli, Los Andželo kylančios žvaigždės Strong Arm Steady (Xzibit, Krondon, Phil Da Agony, Mitchy Slick) ir Sly Boogy.

"Rhyme Night" buvo sukurtas tam, kad dar neišgirsti MC parodytų savo sugebėjimus, ir tokie talentų šou Los Andžele iki šiol buvo didelė retenybė. Xzibit'as ir Ford'as jautė, kad toks renginys reikalingas Vakarų repo scenai vystyti.

Kadangi talentų pasirodymai visada vyksta gyvai, ne išimtis buvo ir balandžio 17-osios vakaras, kurį pradėjo Strong Arm Steady su naujausia savo programa. Minėtoji grupė kasdien tampa vis labiau žinoma. Paskutinį kartą buvo išleistas jų DVD su vaizdo klipais, reportažais iš koncertų užkulisių ir muzikiniais įrašais, o debiutinio grupės albumo dar teks palaukti. Xzibit'as nori, kad albumui būtų padaryta kuo didesnė reklama, todėl dar keletą mėnesių bus ruošiamasi oficialiam debiutui muzikos industrijoje. Naujas Xzibit'o albumas "Weapons of Mass Destruction" turėtų pasirodyti anksčiau.

Kalbant apie "Rhyme Night", Talib Kweli pasirodė antras ir privertė publiką aikčioti iš susižavėjimo. Vėliau jis sakė, kad jam buvo daugiau negu malonu dalyvauti Xzibit'o projekte. Tiek Sly Boogie, tiek ir kiti artistai, pasirodė labai gerai, todėl "Rhyme Night" gali būti paskelbtas mėnesio šou renginiu Los Andžele. Apie ateityje rengiamus repo vakarus galite sužinoti svetainėje .


   

Facebook comments