A. Rimiškio vaizdo klipe – trys mylimosios

Artimiausiu metu atlikėjo Andriaus Rimiškio gerbėjai galės įvertinti pirmąjį jo vaizdo klipą, sukurtą singlui “Kam tu man” iš netrukus pasirodysiančio antrojo albumo.

A.Rimiškis klipe filmavosi kartu su itin klaipėdiečių mylimu aktoriumi Virgiu Pupšiu, įkūnijusiu dainininko draugą – kapitoną. Atlikėjas ateina pas jį užkluptas gyvenimo sunkumų, ieško paguodos pas jį, rodo jam savo realios draugės, šokėjos Vaidos nuotrauką. Jūrų vilkas bičiulį nuramina, parodymamas A. Rimiškiui savo šeimos nuotrauką. Beje, įdomu, kad iš tikrųjų aktorius pademonstravo atlikėjui fotografiją, kurioje užfiksuota jo mama Rita Rimiškienė ir sesuo Raminta.

Vienas kitą iš pusės žodžio suprantantys draugai, siužeto kūrėjo Mindaugo Bendžiaus sumanymu, galop išplaukia laivu į jūrą, o A. Rimiškis, su akardeonu įsitaisęs ant denio, dainuoja apie jį užvaldžiusią meilę.

Vaizdo klipas filmuotas senojoje uostamiesčio perkėloje, mariose bei atviroje jūroje. Klimatinės sąlygos tądien nebuvo itin palankios filmavimui – vėsus ir vėjuotas oras trukdė filmavimo komandai ir klipo herojams, mat buvo plaukiama dviem kateriais, o bendrauti tarpusavyje reikėjo raciojomis, 5-10 metrų atstumu. Vos išvengta ir rimto incidento, kai išplaukiant į jūrą už borto vos neatsidūrė ir pats atlikėjas bei dvi kameros su gervėmis.

Nepaisant sunkumų, A. Rimiškis sako itin patenkintas nauja patirtimi: “Tai mano pirmasis vaizdo klipas ir vien jau todėl – labai brangus. Tikiuosi, gerbėjai įvertins visos filmavimo komandos pastangas, jūrinę tematiką ir meilės spalvas.”

Šį klipą turės galimybę išvysti ne tik televizijų žiūrovai: jau spalio 18-ąją pasirodysiantį A. Rimiškio antrajame albume “Gyvenimo meilė” bus ne tik naujausi hitai, bet ir naujasis vaizdo klipas. Be to, gerbėjai galės įvertinti ir specialiai naujojo albumo pasirodymui skirtos fotosesijos rezultatus.

Šiuo metu dainininkas ruošiasi netrukus prasidėsiančiam koncertų turui per Lietuvą. Planuojama, kad naująjį albumą pristatantis turas prasidės spalio 19-ąją koncertu Telšiuose, o paskutiniai turo akordai nuskambės lapkričio pabaigoje.

“Šis ruduo man – kaip niekad vaisingas: antrasis albumas, nauja fotosesija, pirmasis vaizdo klipas ir dar – pirmoji reklaminė sutartis!” - džiaugėsi A. Rimiškis.

Priminsime, kad atlikėjas pasirašė vienerių metų sutartį populiariam prekės ženklui “SKO” reklamuoti. Pirmoji produkcija – konservuoti agurkėliai su A. Rimiškio atvaizdu – jau pasirodė šalies prekybos centruose.


   

Facebook comments