Robert Smith apie būsimo "The Cure" albumo "4:14 Scream" pavadinimą: "Jis - toks blogas, kad net geras"

"The Cure" lyderis Robert Smith atskleidė, kad šiemet pasirodysiantį grupės albumą sudarys neseniai sukurtos ir senesnės dainos, kurios nepateko į paskutinįjį albumą "4:13 Dream" (2008 m.). Smithas norėjo, kad pastarasis būtų dvigubas, tačiau galiausiai jis buvo išleistas viengubas.

Kalbėdamas su "NME" po grupės pasirodymo Londono Royal Albert Hall vykusiame renginyje "Teenage Cancer Trust", Smithas sakė apie albumą:

"Jame bus dainų, kurias sukūrėme su naujos sudėties grupės nariais, ir tų, kurias įgrojome su tuometiniais."

Paklaustas, kodėl taip ilgai užtruko jas išleisti, Robertas atsakė:

"Jei atvirai, tai tiesiog buvau suknistai piktas, kad įrašų firma paprieštaravo dvigubo albumo išleidimui, todėl jiems nedaviau likusių dainų."

Naujasis albumas išeis prie naujos "The Cure" sudėties, kurioje yra ir gitaristas Reeves Gabrels. Smithas sako, kad naujoji sudėtis ir paskatino pridėti naujai sukurtų dainų prie medžiagos, likusios nuo albumo "4:13 Dream".

"Gaila, bet su paskutiniąja grupės sudėtimi nutiko daug dalykų," sako "The Cure" lyderis. "Kartais žmonės užmiršta, kad grojant muziką kartu, net ir senstant turėtų išlikti tamprus ryšys. Kai jis susilpnėja, sunku apsimesti, kad tai nesvarbu. Su ana sudėtimi buvo galybė problemų, kurios lėmė, kodėl negalėjome užbaigti to, ką pradėjom. Su nauja sudėtimi negalėjom taip paprastai imti ir pergroti tų anų dainų. Tai būtų buvę neteisinga."

Šiemet išleidžiamas 14-as "The Cure" albumas preliminariai vadinsis "4:14 Scream", kas susišaukia su paskutiniuoju albumu, bet Smithas mano, kad tai - visai nekoks pavadinimas.

"Tai - siaubingas pavadinimas. Mūsų viršeliais besirūpinantis Andy sukūrė tikrai puikų naujajam albumui, ant kurio matyti ir mano rėkiančio atvaizdas, tai turbūt tokį pavadinimą ir paliksim. Tai - vienas iš tų atvirkštinių psichologinių dalykėlių, kai yra taip blogai, kad net gerai."

Kartu su naujuoju albumu Smithas pažadėjo šiemet išleisti ir seriją koncertinių DVD bei planuoja surengti dar vieną "Trilogy" turą, kuriame "The Cure" atliks visas dainas iš trijų savo albumų - "The Top", "The Head On The Door" ir "Kiss Me Kiss Me Kiss Me".


   

Facebook comments