“Roc-A-Fella Records“ gali pasipildyti dar viena žvaigžde

"Roc-A-Fella Records" savininkas Dame Dash netikėtai pasirodė Niujorko klube S.O.B.‘s, iš to pačio miesto, Čikagos, kilusio reperio Twista pasirodymo metu. Dash'as pasirodė ne šiaip sau, o tam, kad padovanotų reperiui platininį, deimantais inkrustuotą Roc-A-Fella vėrinį.

Pasirodymas vyko sausio 21d. naktį ir tai buvo puslapio AllHipHop.com ir klubo S.O.B.‘s organizuojamos koncertinių pasirodymų serijos "Plain Rap" dalis.

Fantastiškai brangų vėrinį, "Roc-A-Fella Records" simbolį, Damon'as reperiui padovanojo ne kaip paprastą dovaną, o kaip kvietimą prisijungti prie jo įrašų kompanijos šeimos. Tokiu būdų dabar jau yra įprasta didelėms Hip-Hop'o įrašų kompanijoms kviestis naujus atlikėjus. Damon'ui gali iškilti sunkumų, norin prisivilioti Twista, nes jis vis dar priklauso "Atlantic Records" leiblui, su kurio vadovu Dame'as labai nesutaria.

"Daugybė žmonių manęs vis klausinėja, ar Twista jau yra mano kompanijos dalis, ar jis jau yra Roc," Dash'as kreipėsi į žmonių minią. "Ar jūs irgi manote, kad jis turėtų būti Roc? Aš manau, kad taip, ką jūs manote?"

Das'as susirinkusiems žmonėms trumpai paaiškino situaciją ir po to kreipėsi į patį "Atlantis Records" vadovą, Craig'ą Kallman'ą, kuris tuo metu buvo minioje. Jis kvietė pastarąjį užlipti ant scenos ir vietoje išspręsti ginčus, tačiau kvietimas buvo atmestas.

"Kreigai, kaip tu laikaisi bičiuli?" sušuko Dash'as. "Ar galėtum ateiti ir pasikalbėti su šiais žmonėmis. Ar gali paaukoti minutę šiems geriems žmonėms?"

Kallman'as eilinį kartą atsisakė ir paskatino Dame'ą toliau kalbėtis su publika.

"Matote, štai dėl ko mes negalime susitarti," prabilo Dash'as į publiką. "Aš negaliu priversti žmogaus ateiti ir pasikalbėti su manimi. Bet man po***, man patink Twista. Manau nuo dabar, jis yra Roc, ir štai jo vėrinys."

Minia alpo nuo susižavėjimo, kai Twista pruėmė Roc-A-Fella simbolį, dėkodamas Dash'ui.

Vienas iš Roc-A-Fella šeimos atstovų Kanye West taip pat dalyvavo pasirodyme ir atliko keletą kūrinių iš savo naujojo albumo "College Dropout".

Twista ruošiasi išleisti labai visų laukiamą savo albumą "Kamikaze" šių metų sausio 29d.


   

Facebook comments