Roko arenų lyderiai „Nickelback“ pirmą kartą koncertuos Lietuvoje

Roko gerbėjai jau šiandien gali pasižymėti ryškiausią 2015-ųjų rudens koncertą. Spalio 14 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje pasirodymą surengs viena populiariausių šių laikų roko grupių – pirmą kartą į mūsų šalį atvykstantys kanadiečiai „Nickelback“.

50 milijonų parduotų įrašų ir JAV žurnalo „Billboard“ suteiktas geriausios praėjusio dešimtmečio roko grupės titulas – tai tik pora įrodymų, kad „Nickelback“ roko pasaulyje užima išskirtines pozicijas. Yra tik viena ne Jungtinių Valstijų grupė, kurios įrašų šiame šimtmetyje JAV parduota daugiau: pagal šį rodiklį „Nickelback“ nusileidžia tik legendiniams „The Beatles“.

„Ne vienus metus laukėme galimybės pakviesti šią grupę į Lietuvą – juk ją mėgsta ir jaunimas, ir vyresni roko klausytojai. Dideliam gerbėjų džiaugsmui, „Nickelback“ su naujojo albumo koncertų turu drebins didžiausią mūsų šalies areną. Džiugu, kad bilietus į šį koncertą bus galima padovanoti jau per šias Kalėdas“, - sako koncerto organizatorių „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.

Bilietai į „Nickelback“ koncertą bus platinami nuo gruodžio 5 dienos 10 valandos ryto visose „Ticketpro“ kasose ir internetu – www.ticketpro.lt Bilietų kaina – nuo 149 litų.

„Nickelback“ gali pasigirti dešimtimis muzikos apdovanojimų, visame pasaulyje populiariais hitais, pasirodymais didžiųjų roko festivalių scenose ir jau aštuoniais studijoje įrašytais albumais. Naujausias grupės darbas „No Fixed Address“ pasirodė lapkričio viduryje ir, kaip ir penki ankstesni „Nickelback“ albumai, įsiveržė į JAV populiariausiųjų dešimtuką.

1995-aisiais susibūrusi grupė visame pasaulyje išgarsėjo 2001-aisiais – eterį sudrebinusiu hitu „How You Remind Me“, kuris pasiekė pirmąją vietą JAV perkamiausių singlų sąrašuose ir žurnalo „Billboard“ vėliau buvo pripažintas geriausiu dešimtmečio roko kūriniu. Daina buvo nominuota „Grammy“ statulėlei, tapo ir dažniausiai JAV radijo praėjusį dešimtmetį transliuotu kūriniu – eteryje ji skambėjo daugiau nei 1,2 milijono kartų ir iki šiol yra laikoma „Nickelback“ vizitine kortele.

„Nickelback“ hitas „How You Remind Me“:

Įsibėgėjusi „Nickelback“ karjera nuo tos akimirkos yra nesustabdoma ir kasmet atnešanti naujų laimėjimų. Pirotechnikos, įspūdingų scenos sprendimų ir laukinės roko energijos pilni grupės šou pelnė „Nickelback“ vieno geriausių koncertinių kolektyvų vardą.

2006-aisiais grupė triumfavo „World Music Awards“ ceremonijoje – kaip roko grupė, kurios įrašų parduota daugiausia pasaulyje, nurungė „Green Day“, „Red Hot Chili Peppers“ ir kitus ryškius konkurentus. Grupė taip pat yra laimėjusi 12 „Juno“, du „American Music Awards“ ir dešimtis kitų apdovanojimų. 2007-aisiais grupė pagerbta žvaigžde simboliniame Kanados šlovės take.

„Photograph“, „Rockstar“, „Gotta Be Somebody“, „Something In Your Mouth“, „When We Stand Together“ ir kitos grupės dainos tapo hitais abiejose Atlanto vandenyno pusėse. Grupės populiarumą dar kartą įrodė tai, kad 2010-aisiais ji buvo pakviesta koncertuoti Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje.

Pernai pirmąjį geriausių savo dainų rinkinį išleidę „Nickelback“ šįmet į sceną grįžo nauju albumu „No Fixed Address“, pristatytu singlais „Edge Of A Revolution“ ir „What Are You Waiting For?“.
Kietą roko skambesį grupė paįvairino eksperimentais – viename albumo kūrinių skamba reperio Flo Rida balsas.

Pristatydami šį albumą, grupės nariai Chadas Kroegeris (vokalas, gitara), Ryanas Peake'as (gitara, klavišiniai), Mike'as Kroegeris (bosinė gitara) ir Danielis Adairas (mušamieji) leisis į pasaulinį koncertų turą, kurio metu spalio 14 dieną pirmą sykį sveikinsis ir su gerbėjais Lietuvoje. Grupės turas mūsų žemyne 2015-ųjų rugsėjį prasidės Suomijoje, o lapkritį pasibaigs Didžiojoje Britanijoje – iš viso „Nickelback“ surengs koncertus 31-ame Europos mieste.

„Nickelback“ koncertą Kaune rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, taip pat kviečiantis pamatyti ten pat vyksiančius Enrique Iglesio, Robbie Williamso koncertus ir šou ant ledo visai šeimai „Ledynmetis“, Vilniuje rengiamą šventinį Vienos J.Strausso festivalio orkestro koncertą, išskirtinio balso JAV dainininkės Macy Gray koncertą, kultinių didžėjų DJ Shadow ir Cut Chemist pasirodymą bei daugybę kitų renginių.

„Nickelback“ hitai:

„Edge Of A Revolution“ (iš naujojo albumo „No Fixed Address“)

„When We Stand Together“

„Photograph“


   

Facebook comments