Roni Size surengs pasirodymą „Be2gether” festivalyje

Birželio 12 – 14 dienomis vyksiančiame muzikos ir meno festivalyje „Be2gether“ dalyvaus britų elektroninės muzikos įžymybė Roni Size. Vienas ryškiausių pasaulio elektroninės muzikos kūrėjų kartu su MC Dynamite į Norviliškių pievas ketina atvežti hipnotizuojantį savo ritmais pasirodymą.

39–erių Ryan Williams – geriau žinomas kaip Roni Size, kartu su LTJ Bukem ir Goldie yra laikomas vienu drum&bass kultūros pionierių. Savo kompozicijas jazz, soul, hip-hop, raga, jungle ir kitais muzikiniais prieskoniais nevengiantis paskaninti Roni Size jau keletą dešimtmečių išlieka vienu įtakingiausių elektronikos atlikėjų pasaulyje. Jis yra dirbęs su tokiais atlikėjais kaip Redman, Sonique, Cypress Hill, Basement Jax, sukūręs garso takelius kino filmams „Blade“, „Blade 2“ ir daugeliui kitų.

90-ųjų pradžioje metais Roni Size subūrė legendinę drum&bass DJ‘ų komandą „Reprazent“. 1997 metais pasirodęs grupės albumas „New forms“ įvertintas prestižiniu „Merkury“ apdovanojimu iki šių dienų yra tituluojamas Nr. 1 drum&bass pasaulyje. Elektroninės šokių muzikos klasika tapo ir vėlesni Roni Size albumai: „In the mode“ (2002), „Return to V”(2005).

Iš viso muzikos ir meno festivalyje pasirodys daugiau nei pusė šimto atlikėjų iš viso pasaulio. Tarp „Be2gether“ paskelbtų atlikėjų jau yra čigoniški pankrokeriai „Gogol Bordello”, synth pop genijai „Polarkreis 18”, skandinavų rokeriai „Clawfinger”, electro jazz melodijomis užliejantys „Touch and go”, „Lyapis Trubetskoy“. Lietuvišią muziką festivalyje atstovaus Marijonas Mikutavičius, Jurga Šeduikytė bei vieninteliui pasirodymui atgimsianti grupė „Airija“.


   

Facebook comments