Rugpjūčio 29 d. VU planetariume vyks netradicinis aistringai kuriamos kultūros koncertas "Saugok žvėrį"

"Aš neleisiu tau užsimiršti nė sekundei. Žinok, kad esi stebimas. Tykojamas. Uodžiamas. Aš seku tavo pėdomis. Fiksuoju tavo judesius. Jaučiu įkvepiant, iškvepiant, girdžiu kalbant. Tu ne vienas. Bet tu nesaugus. Ateik."

Tokiu pareiškimu rugpjūčio 29 dieną Vilniuje startuoja muzikinių re(n)ginių ciklas grėsliu pavadinimu "Žvėrys". Paradoksus jungsiantis ir ribas nutrinsiantis ciklas žada netikėtumus jau pirmajame renginyje - koncerte "Saugok žvėrį". Pirmasis ciklo koncertas vyks paslaptimis alsuojančiame Vilniaus universiteto planetariume rugpjūčio 29 dieną 20 valandą ir jame, pasak organizatorių, "žiūrovai išvys žvėris, kraują, aistrą ir žvaigždes".

Ketvirtadienio koncerte prieš žiūrovų akis susitiks dvi "gaujos" - dainų kūrėjas bei vienas jauniausių Lietuvoje filosofijos profesorių Mindaugas Briedis su grupe bei į jokius rėmus netelpančia aistra scenoje spinduliuojantis ir sparčiai populiarėjantis kolektyvas "Innuendo", save vadinantis tiesiog laukiniais. Netradiciniame koncerte žiūrovai kviečiami stebėti muzikinį ir intelektinį menininkų susidūrimą, stiprinamą šviesos efektų, "surround" garso technikos bei nepakartojamos Vilniaus planetariumo atmosferos. "Žvėrys" - tai entuziazmas ir aistra kurti." - teigia koncertų ciklo organizatoriai. "Žvėrys" nežino ribų. Šie renginiai kvies įvairių sričių menininkus bei visuomenininkus jungtis ir kurti originalius kultūros renginius įvairiose Vilniaus erdvėse, o žiūrovus - atrasti, pažinti, domėtis, kurti kartu."

"Ketvirtadienio koncertas peržengs įprasto koncerto ribas," - sako "Innuendo" vokalistė Irma Bogdanovičiūtė. "Jis primins pasaką ar sapnus. Ar seniai girdėtas istorijas, kurios įkvepia. Šiuolaikinės technologijos ir žvėriška kūrybinė menininkų aistra bei profesionalumas sukurs patrauklios grėsmės kupiną koncertą, kurio tikrai nereikia bijoti." - nusijuokia ji.

Prie koncerto taip pat prisideda ir viena didžiausių savanoriškų gyvūnų globos organizacijų Lietuvoje "Lesė". "Saugome žvėris tiek perkeltine, tiek tiesiogine prasme. Žvėrims, kaip ir žmonėms, reikalingas bendravimas ir rankos šiluma. O tam pirmiausiai reikia susitikti" - paslaptingai sako koncerto "Saugok žvėrį" sumanytojai, nelinkę atskleisti daugiau renginio detalių.

Laukinis filosofijos koncertas "Saugok žvėrį" - rugpjūčio 29 dieną 20 valandą Vilniaus universiteto planetariume (Konstitucijos pr. 12A, Vilnius).

Bilietais prekiaujama renginio vietoje dvi valandas prieš renginį. Bilieto kaina 20 Lt.

Kvietimas į renginį:
   

Facebook comments