Rusiškos muzikos naujienos

Kuriozinis atsitikimas Kijeve nutiko Gliukozai, iš kur ji neseniai grįžo po gastrolių.

"Šiame mieste gyvena mano sena draugė Katia, su kuria susirašinėju apie 7 metus. Sužinojusi, kad ji neseniai tapo mama ir pagimdė puikią mergaitę, aš nusprendžiau ją aplankyti ir įteikti dovanų. Užėjau į knygyną šalia viešbučio ir nupirkau kaip dovaną knygą "Jaunoms mamoms", - pasakojo dainininkė.

O jau už poros dienų visi Ukrainos spaudos leidiniai išplatino žinią, kad Gliukoza laukiasi. Pasirodo, knygų pardavėja pati papasakojo žurnalistams, kad Gliukoza nusipirko knygą mamoms ir neva prisipažino, jog laukiasi.

"Va taip ir gimsta gandai", - juokėsi Nataša Jonova - Gliukoza, - O mano klaida buvo tik tokia, kad aš pati pirkau knygą. Reikėjo jos pirkti siųsti savo direktorių."

Pjeras Narcizas turi naują merginą

20 metį briunetė dainininko dėmesį užkariavo savo užkrečiamu juoku ir energingumu. Lera mokosi universitete tarptautinės ekonomikos ir bando save versle.

"Ji labai pavydi. Kai tik pajaučia stiprią konkurentę, iš karto stengiasi ją pašalinti. Nors pavydo scenų nekelia, tačiau aš stengiuosi joms ir nesuteikti pagrindo", - pasakojo Narcizas.

Kol kas porelė gyvena atskirai. Tačiau greičiausiai tai tęsis neilgai.

Janošui - žmogaus dydžio šokoladas

Jaunas dainininkas Janošas praėjusią savaitę "skaniai" atšventė savo gimtadienį: pagrindiniu siuprizu tapo didžiulė šokoladinė karatisto figūra. Sportininko figūrą pagamino viena Maskvos firma, o padovanojo ją artisto seserys.

Figūra buvo nepaprastai tiksliai pagaminta. dovana pagaminta iš įvairiausių šokolado rūšių. Veidas, kaklas, rankos ir pėdos pagaminti iš balto, kimono ir diržas - iš tamsaus, plaukai - iš karčiojo šokolado rūšių.

"Tokio ne tik valgyti, bet ir liesti buvo gaila, - prisipažino nustebęs Janošas, - " Bet gi negalima leisti tokiam stebuklui tiesiog ištirpti. Taigi, kiekvienas svečias prie arbatos gavo po šokoladinio karatisto gabalą."


   

Facebook comments