Rytoj bus išdalinti "MTV" Europos Muzikos Apdovanojimai

Ilgai trukęs laukimas baigsis ketvirtadienį, 22:00 val., kai prasidės didžiausias ir svarbiausias Europos metų muzikos šou – MTV Europos Muzikos Apdovanojimai iš Europos kultūros sostinės ir „The Beatles“ gimtojo miesto - Liverpulio.

Tiems, kurie yra itin smalsūs, tačiau neturi galimybės būti pačiame įvykių Liverpulyje sūkuryje, MTV parengė staigmeną. Įdomiausias žinias apie pasirengimą ceremonijai, šventės užkulisius, vakarėlius, VIP‘ų pasilinksminimus, žiūrovų bei dalyvių nuotykius, žvaigždes iš arti ir visai kitaip MTV žiūrovams kasdien praneša VJ Jonas drauge su naujausios laidos MTV eteryje „MTV žinios be raukšlių“ žinių tarnyba.

Kasdien nuo 18:00 val., kiekvieną valandą iki vidurnakčio, per MTV rodomi išskirtiniai interviu, reportažai apie tai, kaip žvaigždės ruošiasi MTV EMA‘s. „MTV žinios be raukšlių“ su VJ Jonu pateikia išskirtines žinias, kurias pirmieji gali pamatyti tik MTV Lietuva žiūrovai.

Be to, kad ant MTV EMA‘s (Europos Muzikos Apdovanojimų) scenos pirmą kartą gyvai dainuos Estelle, Kanye West, Kid Rock ir Duffy, Lietuvos žiūrovai galės išvysti ir šalies numylėtinių – „Happyendless“ pasirodymą.

Deja, lietuviams nepavyko pasiekti dvigubos pergalės – laimėti antrosios MTV EMA‘s statulėlės. Pirmoji „Happyendless“ statulėlė jau stovi grupės įrašų studijoje, o antroji „Europe‘s Favourite Act“ išsprūdo iš rankų. Nors balsavusiųjų už lietuvius internete buvo labai daug, tačiau „Happyendless“ šiemet aplenkė atlikėjai iš Suomijos, Turkijos, Izraelio bei D.Britanijos. Kol kas neaišku, kurios šalies atstovai taps šių metų mėgiamiausiais Europoje, tačiau džiugina vien pats faktas, kad lietuviai antrus metus iš eilės tampa geriausiais Baltijos šalyje, o taip pat, kad su pasaulinio lygio muzikos žvaigždėmis gros Liverpulio „Echo“ arenoje.

Apdovanojimų ceremoniją interaktyviai ves garsiausias pasaulio blogeris – Perez Hilton, o scenoje renginiui vadovaus žaibiškai išgarsėjusi hito „I Kissed A Girl“ atlikėja Katy Perry. MTV International atstovai pasirūpino, kad jubiliejiniai, 15-ieji MTV EMA apdovanojimai būtų itin įspūdingi. Tiesioginės transliacijos per MTV Lietuva metu, ketvirtadienį, lapkričio 6 d., nuo 22:00 val. žiūrovai galės pamatyti: „The Ting Tings“, Beyoncé, P!nk, Duffy, „The Killers“, Kid Rock, „Take That“, Estelle ir Kanye West pasirodymus.

Tiesioginė MTV Europos Muzikos Apdovanojimų transliacija iš Liverpulio „Echo“ arenos ketvirtadienį, lapkričio 6 d., 22:00 val. tik per MTV.


   

Facebook comments