"S. Carter Collection" - naujoji Jay-Z veiklos sritis

Galbūt Jay-Z ir pasitraukė iš muzikos verslo, tačiau tikrai dar neišeina į pensiją ir ruošiasi priminti apie save nauja sportinių batelių kolekcija S. Carter II. Kaip sakė "Reebok" atstovai, nuo birželio 11-os dienos prekyboje pasirodysiantys bateliai bus pagaminti iš grynos odos ir nuspalvinti gatvėse ir streetball'o aikštelėse populiariomis spalvomis. Baltos/žalios/raudonos ir tamsiai mėlynos/raudonos/baltos spalvų modeliai bus skirti vyrams, o oranžinės/juodos/baltos ir rausvos/baltos/gelsvai rudos - moterims.
Šiais metais pasirodysiančios kolekcijos bateliai iš pradžių bus parduodami po $100 dolerių, o vėliau - po $80.

Ateityje numatoma ir retro stiliaus teniso batelių kolekcija S. Carter Tennis, kuri pasirodys parduotuvėse liepos 4-ąją. Atskirų modelių spalvų kombinacijos bus tokios: ryškiai mėlyna/raudona/balta, balta/tamsiai mėlyna, žalia/juoda/raudona (vyrams), vyšninė/tamsiai mėlyna/balta ir melsva/pilka/balta (moterims).

Sutartį, kuri vadinasi “Sounds and Rhythm of Sport.”, su "Reebok" Niujorko reperis sudarė maždaug prieš metus. Taip Jay-Z tapo "RBK" šeimos, kurią sudaro tokios įžymybės, kaip Allen'as Iverson'as, Venus Williams, Steve'as Francis'as, Shakira, Jadakiss, Scarface, 50 Cent, dalimi. 2003-ųjų vasarį Jay-Z turėjo puikią progą pareklamuoti savo prekę Atlantoje, NBA visų žvaigždių savaitgalio metu. Balandžio 18-ąją pasirodžiusi pirmoji sportinių batelių partija buvo nušluota nuo parduotuvių lentynų greičiausiai per visą "Reebok" gyvavimo istoriją. Pirmąją jų pardavimo dieną Jay-Z gerbėjai rikiavosi eilėse prie parduotuvių nuo 6-ių val. ryto ir laukė kelias valandas šaltyje ir lietuje tam, kad galėtų nusipirkti S. Carter'io ženklu pažymėtus gaminius. Tą pačią dieną, kartu su bateliais, buvo išleistas ir reklaminis mixtape'as, pavadinimu "The S. Carter Collection", su 15 repo freestyle'ų ir remix'ų.

Jei norite gauti daugiau informacijos, apsilankykite

Paskutinėse naujienose pranešama, kad, nepaisant piratinių kopijų išlipitimo po internetą, "The Black Album” acapella versija vistiek bus išleista gegužės 11-ąją dieną.


   

Facebook comments