Sati: “Įsimintiniausias politikas – M.Gorbačiovas”

Praėjusią savaitę neseniai albumą “Meilės paslaptis” išleidusi dainininkė Sati kartu su savo sūnumi Arijumi filmavosi agitaciniame V.Adamkaus vaizdo klipe.

“Buvo kviečiami filmuotis visi geros valios žmonės, tad nusprendėme ten nueiti ir mes, - pasakojo Sati. - Viskas buvo labai įdomu, tačiau kai buvo daromas paskutinis dublis, prapliupo lietus ir žmonės išsilakstė”.

Pasirodo, dainininkė agitaciniame V.Adamkaus klipe filmavosi ne vien iš įdomumo – ji simpatizuoja buvusiam Lietuvos prezidentui, galinčiam ir vėl užimti šį postą.

“Tačiau ir P.Auštrevičius – super, - pastebi dainininkė. – Malonu, kad šį kartą Prezidento rinkimuose dalyvavo ir dalyvauja taip pat ir moterys - V.Blinkevičiūtė bei K.Prunskienė. Tačiau manau, kad vyrai emociškai yra stabilesni, tvirtesni”.

Koks politikas jai paliko didžiausią įspūdį?

Pasirodo, Michailas Gorbačiovas.

“Prisimenu, kai dar buvau maža ir jokia “perestroika” dar nė nekvepėjo, mano močiutė, turinti aiškiaregės galų, sakė: “Pamatysi, ateis į valdžią netrukus žmogus su dėme kaktoje, kuris nuveiks daug reikšmingų darbų, - prisimena liberaliai politikos krypčiai simpatizuojanti Sati. – Man šie visu šimtu procentų pasitvirtinę močiutės žodžiai, o taip pat M.Gorbačiovo vaidmuo griaunant tuometinę sistemą, giliai įsirėžė į atmintį”.


   

Facebook comments