Savo populiarumą dar kartą įrodęs Eltonas Johnas – ryški žvaigždė be mobiliojo telefono

Dainininkas Eltonas Johnas triumfuoja – naujasis jo albumas „The Diving Board“ tapo didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukusiu jo darbu per daugiau nei dešimt metų. Aukštas vietas populiariausiųjų dešimtukuose užėmęs diskas dar kartą priminė – gruodžio 19-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertuosiantis atlikėjas yra viena ryškiausių muzikos pasaulio žvaigždžių.

Pirmas po septynerių metų pertraukos Eltono Johno naujas solinis albumas Didžiojoje Britanijoje pasiekė trečiąją „Top 10“ vietą – tai geriausias pasiekimas nuo 2001-ųjų. Jungtinėse Valstijose diskas debiutavo ketvirtoje perkamiausių albumų sąrašo vietoje – tai geriausias Eltono Johno rezultatas nuo 1976-ųjų albumo „Blue Moves“.

Naująjį albumą dainininkas sukūrė su poetu Bernie Taupinu, kuris yra ilgametis jo kūrybos bendražygis. Albumas, pastebi kritikai, demonstruoja Eltono Johno kūrybinį atgimimą ir pasižymi įtaigiu skambesiu – jame dominuoja su niekuo nesupainiojamas atlikėjo balsas, fortepijono, mušamųjų ir bosinės gitaros garsai. „The Diving Board“ įrašams dainininkas subūrė įžymių profesionalų komandą, kurioje yra vienas garsiausių pasaulio prodiuserių T-Bone Burnettas, šįmet su Ericu Claptonu Kaune koncertavęs gitaristas Doyle'as Bramhallas II-asis ir ritmenbliuzo žvaigždė Raphaelis Saadiqas.

Pristatydamas naująjį albumą, Eltonas Johnas surengė keletą išskirtinių pasirodymų – tarp jų ir TV apdovanojimų ceremonijoje „Emmy“ bei „iTunes“ festivalyje Londone.

Be to, atlikėjui rugsėjį buvo įteiktas pirmasis istorijoje muzikos apdovanojimų „Brit Awards“ Ikonos prizas, o spalio 30-ąją jis bus pagerbtas dar vienu ypatingu įvertinimu. 100 metų sukaktį švenčiantis Rockefellerių fondas ta proga surengs ypatingą vakarą, kuriame Eltonas Johnas bus apdovanotas už gyvenimo pasiekimus – taip įvertinant jo gausią labdaringą veiklą.

Interviu dalinti nesiveržiantis atlikėjas naujo albumo pasirodymo proga bendravo su keleto TV kanalų ir žiniasklaidos leidinių žurnalistais – ir pažėrė nemažai įdomų minčių.

Atlikėjas per savo gyvenimą matė visko – pakilimų ir nuopuolių, šlovės teigiamų ir neigiamų pusių. Pats problemų dėl alkoholio, narkotikų ir šlovės susuktos galvos turėjęs dainininkas mano, kad užgriuvęs populiarumas yra pavojingas dalykas – ypač jauniems žmonėms. Dar labiau – jei šalia jie neturi blaivų protą išsaugančių draugų ar artimųjų.

„Pažiūrėkite į Lindsay Lohan. Ji turėjo puikią karjerą, o kur nuėjo? Ji viską sukniso. Jos tėvas atsidūrė kalėjime, su motina ji uostė kokainą. Siaubinga“, - pastebėjo Eltonas Johnas.

Jo įspėjimų sulaukė ir dainininkė Lady Gaga. Britų spaudos teigimu, Eltonas Johnas bando „supiršti“ su Holivudo aktoriumi Johnny Deppu. Nors abi šios garsenybės turi kitus partnerius, Eltonas surengė jų susitikimą restorane – esą dėl galimo darbo projekto. Vakaro pabaigoje žvaigždės apsikeitė telefono numeriais, kuo dainininkas liko labai patenkintas, tačiau vis tiek turi Lady Gagai pastabų.

„Man neramu dėl jos. Kai tavo vaidmuo tampa didesnis už tave patį, tai – labai pavojingas dalykas“, - pabrėžė Eltonas Johnas.

Dainininkas nepamiršo ir Miley Cyrus temos. Jauna amerikiečių atlikėja pastaruoju metu stebina savo provokuojančiu elgesiu ir erotiškomis fotografijomis bei dainų klipais.

„Galiu nujausti, kai artėja negeri dalykai. Miley nebus gerai. Kita vertus, dvi jos dainos yra populiariausiųjų dvidešimtuke, tad niekas nieko jai negali nurodyti“, - svarstė Eltonas.

Interviu australų leidiniui „The Australian“ jis prasitarė, kad numatė liūdną Michaelo Jacksono gyvenimo baigtį.

„Kai buvo paskelbta apie 50 Michaelo Jacksono sugrįžimo koncertų Londono O2 arenoje, aš užkulisiuose ruošiausi savo pasirodymui Las Vegase. Pasisukau ir pasakiau – neįvyks nė vienas iš tų jo koncertų.

Pažinojau Michaelą nuo 12, 13 metų. Jis daug metų buvo paniręs į vaistus. Buvo paniręs į visišką chaosą. Žinojau, kad tai – pabaiga. Žmonės džiūgavo – o, valio, jis koncertuos, o aš klausiau – kokioje realybėje jūs gyvenate?“, - prisiminė Eltonas Johnas.

Albumo išleidimo proga duotuose interviu dainininkas kalbėjo ir linksmesnėmis temomis.

Pavyzdžiui, žymaus JAV komiko Jimmy Kimmelio TV šou Eltonas Johnas prisipažino, kad neturi mobiliojo telefono.

„Tai yra gerai, nes man nereikia kas dvi minutes kilnoti ragelio. Bet turiu „iPad“, bendrauju „Skype“ programa“, - atskleidė muzikos garsenybė.

„Kas būna, kai su jumis reikia skubiai susisiekti? ar paskui jus visur sekioja padėjėjas su telefonu?“ - nepatikliai paklausė šou vedėjas.

„Taip“, - publikos juoko audrą sukėlė Eltonas Johnas.

Eltonas Johnas šių metų gruodžio 19-ąją pirmą kartą lankysis Kaune. Be mobiliojo telefono, bet su puikia muzikantų komanda ir per kelis karjeros dešimtmečius parašytomis populiariausiomis dainomis - „Sacrifice“, „Your Song“, „Candle In The Wind“, „Goodbye Yellow Brick Road“ ir daugeliu kitų.

„Pagal bilietų pardavimų rezultatus jau dabar matyti, kad „Žalgirio“ arena bus pilnutėlė“, - prognozuoja artistą į Lietuvą pakvietusios agentūros „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.

Bilietai į Kalėdų nuotaika dvelkiantį legendinio Eltono Johno koncertą platinami visose „Ticketpro“ kasose ir internetu – www.ticketpro.lt

Eltono Johno koncertą Kaune pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, artimiausiu metu žiūrovus pakviesiantis į kultinės JAV atlikėjos Suzanne Vegos koncertą, Turkijos šokėjų spektaklį „Fire Of Anatolia“, žymaus britų komiko Russello Brando šou, grupės „Vaya Con Dios“ atsisveikinimo koncertą, legendinio dainininko Robertino Loreti gastroles su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Italijos Giuseppe Verdi teatro kamerinio orkestro, Lenkijos scenos karalienės Marylos Rodowicz, Ukrainos roko lyderių „Okean Elzy“, gitaros virtuozo Didiulios, Rusijos repo lyderių „Kasta“, Glenno Millerio orkestro, vieno žymiausių pasaulio džiazo gitaristų Pato Metheny koncertus, cirko šou „Mother Africa“ ir daugybę kitų renginių.   

Facebook comments