Scenos naujokai “Lotus” labiausiai vertina draugystę

„Tikime, kad mūsų kūryba į lietuviškos muzikos padangę įneš gaivaus oro ir viliamės, jog mūsų dainos atras savo vietą klausytojų širdyse. Juk tai, ką kuriame – gimsta iš mūsų širdies, iš mūsų gyvenimo, iš mūsų jausmų“, - taip save ir savo kūrybą pristato debiutuojanti grupė “Lotus”, kurią sudaro trys simpatiški vaikinai: Mindaugas, Dainius ir Egidijus.

Radijo stotyse skambantis pirmasis debiutuojančios vaikinų grupės “Lotus” kūrinys „Dovanoki man“ privertė suklusti daugelį ne vieną lietuviškos muzikos mėgėjų – savo savotišku skambesiu daina ryškiai išsiskiria iš popmuzikos srauto.

Muzikos ekspertai vieniems pirmųjų šių metų debiutantams negaili šiltų žodžių – “Lotus” kūryboje dera patys įvairiausi stiliai – nuo soulo ir rhythm‘n‘blues, iki 2step garage, old school disco bei hip hopo.

„Taip, mes neslepiame savo simpatijų „juodajai“ muzikai – suolui ar r‘n‘b, tačiau norime į ją įlieti ir šiek tiek europietiškesnio skambesio, kuriame tokią muziką, kuri šokių aikštelėje priverstų visus pajudinti savo rankas ir kojas“, - sakė pagrindinis “Lotus” dainų kompozitorius Egidijus. Ne vienerius metus dirbęs įvairiausiose įrašų studijose, daug eksperimentavęs ieškodamas įdomaus skambesio, Egidijus vis pagalvodavo, jog būtų smagu kūrybines idėjas realizuoti – kad jas išgirstų ir įvertintų visi lietuviškos muzikos mėgėjai. Mintis suburti savo grupę realybe virto prieš pusantrų metų, kai Egidijus susipažino su Dainiumi, o kiek vėliau – ir su Mindaugu. Po kelių mėnesių darbo įrašų studijoje ir repeticijų salėje vaikinai jautėsi lyg būtų pažįstami ne vienerius metus. „Mums buvo lengva susibičiuliauti. Nors mūsų charakteriai ir skiriasi, tačiau visi trys turime daug bendrų pomėgių – ir krepšinį garbiname, ir nardyti ežeruose mėgstame, - pasakojo Egidijus.

Grupės pavadinimą galima suprasti kaip užmaskuotą vaikinų aistrą prabangiems „“Lotus”“ markės automobiliams, tačiau vaikinai tai neigia. „Žinoma, automobiliai, greitis mums patinka. Tačiau mes patys grupės pavadinimą siejame tik su lotoso žiedu, kuris simbolizuoja draugystę. Tai ir yra svarbiausia gyvenime“, - sako vaikinai.


   

Facebook comments