"Sel" albumas „Aš kaip žąsis“ prekyboje – jau rytoj

SEL gerbėjai jau dvi savaites šturmuoja prekybos centrų muzikos skyrius, ieškodami naujausio grupės albumo „Aš kaip žąsis“. Prekybininkams jau atsibodo jų klausimai, tad kai kurie netgi pasikabino užrašus „SEL albumo dar neturime“. Jau labai greit tokie užrašai dings – albumu „Aš kaip žąsis“ nuo rytdienos, gruodžio 3 d., bus prekiaujama „Maxima“ prekybos centruose ir „Statoil“ degalinėse.

Pasak E.Dragūno, kompaktinės plokštelės buvo pagamintos laiku, tačiau užtruko derybos su prekybininkais. „Paaiškėjus, kad kompaktinių muzikinių plokštelių prekyba ir platinimu užsiima monopolininkai, kurie už šias paslaugas ima labai didelius procentus, pats ėjau į susitikimus su verslininkais ir tariausi dėl prekybos mano albumu. Nenorėjau, kad nemaža dalis pinigų nukeliautų ne ten kur reikia, nes noriu kuo daugiau lėšų surinkti į savo fondo sąskaitą, iš kurios vėliau pinigai keliaus sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Ačiū kompanijoms „Vilniaus prekyba“ ir „Statoil Lietuva“, kurios ilgai nesvarstydamos sutiko itin palankiomis sąlygomis prekiauti „Aš kaip žąsis“. Tikiuosi, kad prie jų prisijungs ir kiti prekybininkai, neabejingi labdaringai veiklai“, – sako Egidijus Dragūnas.

Dainininkas tikisi, kad į jo vardo labdaros fondo sąskaitą paaukos ir tie, kurie albumą iš interneto parsisiuntė nemokamai. Jo žiniomis, SEL albumą iš taip vadinamų interneto piratų parsisiuntė apie 300 tūkst. žmonių. „Aš suprantu, kad ne visi SEL gerbėjai turi galimybę nusipirkti kompaktinę plokštelę ir tokiu būdu paaukoti pinigų. Pavyzdžiui, užsienyje gyvenantys tautiečiai. Bet jie taip pat gali prisidėti prie mūsų labdaros projekto, pervesdami pinigų tiesiai į fondo sąskaitą LT034010042403039431 „DnB Nord“ banke“, – teigia dainininkas.

Anot jo, kitų žmonių likimui neabejingi SEL gerbėjai paaukoti pinigų jo vardo fondui galės ir paprastesniu būdu: nuo pirmadienio, gruodžio 6 dienos, ims veikti specialus trumpasis numeris 1419, į kurį nusiuntę SMS su raktažodžiu SEL, paaukosite 5 litus. Dainininkas dėkoja mobiliojo ryšio operatorėms „Tele2“, „Omnitel“ ir „Bitė“, kurios maloniai sutiko dalyvauti nelengvoje SEL misijoje. „Sudalyvaukite misijoje ir jūs: nepamirškite jau pirmadienį, gruodžio 6-ąją išsiųsti SMS su žodžiu SEL“, – ragina SEL lyderis.


   

Facebook comments