"Sel" lyderio "pasivažinėjimas"

Praėjusią savaitę, ketvirtadienį, Vokiečių gatvėje stovintis juodas "Hummer" limuzinas stebino dauguma praeivių. Pasirodo, kad šis limuzinas atvažiavo iš Klaipėdos ("Klaipėdos viešbučio" nuosavybė. Ačiū tau Dainiau). Atvykimo proga labai ypatinga - naujojo SEL albumo "Muzika" pristatymas. Limuzinas su užrašais SEL laukė savo keleivių - žurnalistų, kurie buvo pakviesti į "Muzikos" pristatymą. Viskas vyko labai sklandžiai, girdėjome, kad tai geriausias albumo pristatymas, per pastaruosius kelerius metus. Nauji vėjai praūžė muzikiniame pasaulyje. Kelionės metu žurnalistai buvo priversti (pilna to žodžio prasme) išklausyti naująjį SEL albumą. Kad kelionė labai neprailgtų visi vaišinosi šampanu bei kokteiliais. "Visiems buvo linksma ir tai, kad po ilgos pertraukos truputi išgėriau, manau nieko blogo neatsitiko. Leidau sau atsipalaiduoti po sunkių, ilgų kūrybinių darbų" - komentuoja Egidijus Dragūnas naujojo albumo "Muzika" pristatymą.

SEL grupės gerbėjai jau turėtų išgirsti naująjį radijo singlą "Parašyk man laišką iš Paryžiaus". Ši daina ypatinga tuo, kad dainos tekstui net vienuolika metų ir teksto autorius yra Justas Mamontovas. Klausykite visi ir balsuokite, gerbiamieji SEL grupės fanai.

Na, o kas dar neįsigijote bilietų į "Muzikos" pristatymą, kuris įvyks balandžio 21 d. naktiniame klube "Connect", suskubkite, nes bilietai labai greitai pradės brangti. Dar liko keletas bilietų po 25 Lt. Norėdami juos įsigyti kreipkitės info@atlikejai.com. Taip pat dar yra bilietų po 30 Lt., o visi kiti bilietai bus po 40 Lt. Taigi suskubkite, nusipirkti ir sutaupyti. Bilietai parduodami BILIETAI.LT


   

Facebook comments