Sensacija: Psy hitas „Gangnam Style“ sumušė dar vieną rekordą – aplenkęs Justin Bieber, tapo pačiu žiūrimiausiu klipu „YouTube“ (+ abu video)

Pietų Korėjos popžvaigždės Psy vaizdo klipas „Gangnam Style“ tapo visų laikų žiūrimiausiu vaizdo įrašu „YouTube“ portale. Liepos mėnesį įkeltas video šiuo metu siekia 826 mln. peržiūrų. Prieš tai žiūrimiausiu klipu buvo Justin Bieber feat. Ludacris klipas „Baby“, kuris dabar atsilieka daugiau nei 21 milijonų peržiūrų ir sulyg kiekviena valanda šis skirtumas smarkiai didėja.

34-metų atlikėjo Psy K-Pop (Korean Pop) superhitas „Gangnam Style“, tapęs pasauliniu fenomenu, apdainuoja vieną turtingą Pietų Korėjos sostinės Seulo priemiestį, o dainos vaizdo klipe vaizduojamas „jojimo šokis“, kuris tapo kultiniu ir jį mėgdžiojo Britney Spears, Kylie Minogue, Ronaldo, Heidi Klum ar Madonna. Klipas šių metų "MTV Europe Music Awards" laimėjo Geriausio vaizdo klipo kategorijoje ir prognozuojama, kad jis netrukus taps pirmuoju vaizdo įrašu, kurio peržiūros viršys 1 milijardo ribą.

Pats singlas pakilo į pirmą vietą daugiau nei 30-yje pasaulio šalių, įskaitant Kanadą, Australiją, Vokietiją, Prancūziją ir Did. Britaniją. JAV jis užkopė iki antros vietos. Pasaulinio pripažinimo susilaukusi daina buvo nesuskaičiuojamą galybę kartų perdainuota (pvz, Nelly Furtado) ir parodijuota. Ją atlikti panoro net pats JAV prezidentas Barack Obama su žmona Michelle.

Šios dainos video buvo įrašytas į Gineso rekordų knygą kaip labiausiai 'patinkantis' vaizdo klipas per visą „YouTube“ istoriją. „Like“ mygtuką paspaudė 5,5 mln. portalo vartotojų (nepatiko – virš 330 tūkst. žmonių). Prieš tai rekordininku buvo tituluojamas paauglių dievaičio Justin Bieber feat. Ludacris hito „Baby“ vaizdo klipas, tačiau jo „Like“ ir „Dislike“ proporcijos yra visiškai skirtingos – jis patiko 1,4 mln. žmonių, o nepatiko kone trigubai daugiau – virš 3,2 mln.

Kas dar nematė (o tokių tikriausiai labai mažai), apačioje galite išvysti visą pasaulį iš proto vedančios dainos „Gangnam Style“ vaizdo klipą.

Anksčiau buvęs žiūrimiausiu video – Justin Bieber feat. Ludacris "Baby":   

Facebook comments