Serjas Tankianas: „System of a Down nedirba prie naujo albumo, bet aš nesu prieš naujus darbus su grupe“

Liepos 29- ąją Kalifornijoje, JAV vykusio koncerto metu „System of a Down“ būgnininkas Johnas Dolmayanas Los Andželui pažadėjo, jog naujausias albumas bus išleistas anksčiau nei grupė vėl sugrįš koncertuoti į Los Andželą. Tai įvyko grupei baigus savo pasirodymą su daina „Sugar“ - prieš kolektyvui paliekant sceną Dolmayanas pagriebė mikrofoną, kad praneštų naujienas, visų gerbėjų lauktas nuo pat 2005-ųjų: „Kitą kartą, kai čia sugrįšime, turėsime naują suknistą albumą!“. Daugybė naujienų portalų pasigavo šią Dolmayano mintį, bet panašu, jog būgnininkas prakalbo per anksti.

Vokalistas Serjas Tankianas dalyvavo „Ask Me Anything“ sesijoje, per kurią atsakinėjo į įvairius gerbėjų klausimus. Paklaustas apie naują studijinį „System of a Down“ įrašą Serjas atsakė: „Ne, tai nėra tiesa. Greitas spaudos antraščių peržvelgimas parodytų, jog mes vis dar nesame sutarę dėl naujo albumo plano“ . Tiesa, paklaustas, ar norėtų vėl dirbti prie naujų grupės įrašų Serjas nedvejodamas atsakė teigiamai: „Taip, žinoma. Kitu atveju apskritai nekalbėčiau šiuo klausimu. Aš tikrai ne prieš, tiesiog laikas, kada kursime naują albumą, turi būti tinkamas visiems grupės nariams. Turime kurti įrašą tada, kai patys, o ne kažkas kitas, manysime, kad jau laikas“.

Serjas taip pat pakomentavo neseniai pasirodžiusį bosisto Shavo Odadjiano kaltinimą, jog Serjas yra grupės stabdis ir rūpinasi tik savo soline karjera. „Shavo komentarai buvo pašalinti autoriaus“,- šypsodamasis atsakė Tankianas.   

Facebook comments