Šeštadienį – finalinis „InCulto“ koncertas

Šį rudenį albumą „Closer Than You Think“ išleidusi grupė „InCulto“ šeštadienį rengia finalinį savo turo po Lietuvą koncertą. Praėjusią savaitę „InCulto“ paskelbus apie išsiskyrimą, menų fabrike „Loftas“ Vilniuje gruodžio 4 dieną įvyksiantis koncertas gali tapti paskutiniu viešu soliniu grupės pasirodymu.

Koncerte „InCulto“ ne tik pristatys savo naująjį albumą, bet ir apibendrins visus šiuos muzikinius metus, tarp jų ir Eurovizijos kampaniją, tad renginio žiūrovams ruošia specialių staigmenų – nustebins netikėtais sprendimais atliekant dainas, paruoš fotonuotraukų galeriją, eksponuos plakatus iš įvairių kelionių ir laikotarpių, taip pat numato gerbėjams padovanoti šimtus prizų ir žada pikantišką siurprizą koncerto pabaigoje.

Naujojo albumo pristatymo vakaras su „InCulto“ bus linksmas ir energingas. Muzikantai atliks pusantros valandos programą, sudarytą iš albumo „Closer Than You Think“ dainų ir senesnių grupės hitų. Koncerte nuskambės ir visi naujojo albumo hitai – „Eastern European Funk“, „Close to Midnight“ ir neseniai radijo stotims pasiūlyta naujausia daina „If Not Me“. „InCulto“ pasirodymą apšildys didžėjų komanda „Baltic Balkan“. Bilietus į finalinį „InCulto“ koncertą platina „Bilietai.lt“.

„InCulto“ lyderis Jurgis Didžiulis praėjusią savaitę kalbėdamas apie grupės planus nutraukti veiklą grupę pavadino užbaigtu projektu. Jam pritarė ir bosininkas Aurelijus Morlencas, kurio teigimu „grupė priėjo liepto galą, tačiau liepto galas buvo su tramplynu, o tramplynas buvo iš tiesų geras“. „InCulto“ oficialiai tęs koncertinę veiklą iki sausio mėnesio pabaigos. Muzikantų nuotykius Lietuvoje su naujojo albumo dainomis galima išvysti interneto svetainėje www.inculto.net.


   

Facebook comments