"Shortlist" prizą laimėjo kanadietė Feist

Kultinis dainininkės bei dainų autorės Feist albumas „The Reminder“ tapo labiausiai pardavimų prasme neįvertintu 2007-ųjų albumu – jai atiteko amerikietiškasis „Shortlist“ prizas.

Įrašas įveikė stiprius konkurentus – „Arcade Fire“ darbą „Neon Bible“, „LCD Soundsystem“ kūrinį „Sound of Silver“, Wilco – „Sky Blue Sky“ bei M.I.A. – „Kala“, o taip pat dar kelis diskus. Į apdovanojimą pretendavo tie albumai, kurių Amerikoje nuo sausio iki lapkričio mėnesio nebuvo parduota daugiau nei 500,000 kopijų.

Ji taip pat įsirašė ir į istorija šiuo „Shortlist“ prizo laimėjimu, mat yra antroji atlikėja moteris, kuriai buvo įteiktas šis apdovanojimas. Anksčiau tai pavyko padaryti Cat Powers, kuriai tokia garbė teko 2006-aisiais už diską „The Greatest“. „Shortlist“ dažnai vadinamas britiškojo „Mercury“ muzikinio prizo atitikmenimi Amerikoje.

Panašu, kad šis vasaris Kanados dainininkei bus ypatingas – hito „1, 2, 3, 4“ atlikėja ir nominuota net kelete kategorijų sekmadienį vyksiančiuose „Grammy“ apdovanojimuose. Tarp jų – ir galimas geriausios debiutantės titulas.


   

Facebook comments