Šį trečiadienį Kaune – ypatingas Laros Fabian koncertas

Jau rytoj, spalio 15 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje savo koncertą surengs unikalaus balso savininkė, belgų dainininkė Lara Fabian. Daugiau kaip 18 milijonų įrašų kopijų pardavusi atlikėja su savo grupe atvyksta į Lietuvą pirmąjį kartą. Koncerto metu skambės ne tik kompozicijos iš dainininkės naujojo albumo „Le Secret“, bet ir populiariausios Laros Fabian dainos anglų, italų bei prancūzų kalbomis.

Dainininkė kartu su savo 16 žmonių komanda – muzikantais, vadybininkais, techniniu personalu bei dviem asmeniniais stilistais atvyksta į Vilnių antradienį vėlai vakare. Viešnagės metu artistei prašoma parūpinti Mercedes S klasės automobilį, ji apsistos „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje, kur jos kambario temperatūra turi būti nustatyta tiksliai ties 22 laipsniais šilumos. Koncerto dieną kolektyvas valgys „Žalgirio“ arenos restorane, kur atsižvelgiant į grupės poreikius, taip pat bus paruošti veganiški ir košeriniai patiekalai. Laros Fabian vakarienei prašoma atskirai patiekti sultingą vištienos krūtinėlę, spagečius al dente ir garintas daržoves. Po koncerto dainininkė su palyda išskris privačiu lėktuvu į Prahą, kur tęs savo gastrolinį turą.

Angeliško balso scenos deivė

Trapi ir kerinti Lara - išties išskirtinė artistė. Jos pasirodymuose nėra milžiniškų dekoracijų, gausaus šokėjų būrio ar kitų pagalbinių šou elementų. Užtat yra begalinis nuoširdumas, jausmingos dainos ir nepakartojamas Laros balsas - lyrinis sopranas, apimantis virš trijų oktavu, nepalieka abejingų.

Galbūt Laros talento paslaptis slypi jos kilmėje: dainininkės tėtis yra belgas, mama – italė, o pati Lara turi dvigubą pilietybę – Kanados ir Belgijos. Savo pirmuosius koncertus būsimoji žvaigždė surengė būdama 14-os metų, tėtis su malonumu jai akompanavo, o mama labai stipriai palaikė ir padėjo dukrai. Tuo metu būsimoji žvaigždė jau kūrė savo dainas ir lavino vokalą ne tik dirbdama su mokytojais, bet ir klausydama savo mėgstamų atlikėjų – Barbros Streisand ir Freddy Mercury.

Tarptautinis pripažinimas atėjo kartu su 1988 m. „Eurovizijos“ dainų konkursu, kuriame dainininkė atstovavo Liuksemburgui ir su kompozicija „Croire“ užėmė 4-ąją vietą. Po įspūdingo pasirodymo artistė sulaukė daugybės pasiūlymų iš stambių leidybinių kompanijų ir netrukus Prancūzijoje bei prancūziškai kalbančiose šalyse pasirodė pirmieji Laros albumai. Po debiutinio „Lara Fabian“ tikros sėkmės sulaukė jau antrasis studijinis darbas „Carpe Diem“ (1994), tapęs dukart platininiu Kanadoje. Viso Lara yra išleidusi 11 studijinių, 4 koncertinius albumus bei daugiau kaip 50 singlų. Beveik visi darbai sulaukė pačių aukščiausių kritikų vertinimų ir daugybę kartų tapo platininiais ir auksiniais Prancūzijoje, Belgijoje, Kanadoje bei kitose šalyse.

Dainininkė yra pelniusi ir ne vieną svarbų apdovanojimą – 1998 m. laimėjo „Metų atradimo“ premiją prancūzų „Victoires de la Music“ ceremonijoje, 1999 m. pelnė organizacijos „IFPI“ prizą peržengus daugiau kaip 2 mln. įrašų pardavimų slekstį, net 2 kartus yra apdovanota „World Music Awards“ premijomis (1998 m. ir 1999 m.) kaip „Geriausia ir daugiausia įrašų pardavusi Beniliukso artistė“, o taip pat daugybę kartų triumfavo Kanados „Juno Award“ ir „Felix Awards“ apdovanojimų ceremonijose.

Koncertas vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje spalio 15 d., trečiadienį, 20 val.

Bilietus platina www.bilietupasaulis.lt.


   

Facebook comments